Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usunięty numer z sieci - czy jest możliwość go odzyskać? Zostął usunięty 2 dni temu.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 40
  • 0

Usunięty numer z sieci - czy jest możliwość go odzyskać? Zostął usunięty 2 dni temu.

Witajcie czy jest mozliwosc odzyskania usunietego numeru z bazy orange ? Wrocilem z zagranicy i nie mam mojego ulubionego numeru na infolinii powiedzieli mi ze sie nie da... numer usuniety doslwonie 2 dni temu. Jeszcze nikg go nie dostał

 

 

Przepraszam za błedy ale bardzo mi zalezy i szybko pisałem. Dwie kobietki na infolinii powiedziały, ze sie nie da.. Na pytanie czy mogę gdzieś szybko złożyć reklamacje otrzymałem odpowiedz ze " nie ma podstaw"  Mam świadomość, ze tak jest ale  szukam rozwiązania za wszelka cene... Dostalem info ze moge go przenieść do innego operatora ale online prosi o podanie kodu weryfikacyjnego a ten nie przyjdzie bo numer wyłączony 😞 Co robic?

 

 

_____________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.

51 ODPOW. 51

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19338
  • 55867
  • 757

Usuniety numer z sieci

@DawidOS jeżeli masz konto Mój Orange i numer został wyłączony dwa dni temu, to jest możliwość jego odzyskania, ale musi widnieć na koncie Mój Orange.

Jeszcze trzeba uściślić, na którym etapie jest numer. Po braku doładowania są następujące czasy ważności:

  1. Ważność na połączenia wychodzące.
  2. Ważność na połączenia przychodzące.
  3. Ważność na odzyskanie numeru, w tym czasie jest zawieszony i można go odzyskać, np. Infolinia, czat, konto Mój Orange, maksymalnie 6 miesięcy.
  4. Bezpowrotne wyłączenie numeru, w tym momencie numer jest już nie do odzyskania.

Jeżeli Twój numer jest w punkcie 3, to można go odzyskać, jeżeli w punkcie 4, to już stracony.

 

Jak chcesz spróbować przenieść numer do innego operatora, to najlepiej wniosek złożyć w salonie operatora, do którego chcesz przenieść numer. Jeżeli wniosek będzie złożony do południa, jest duża szansa na przeniesienie numeru następnego dnia.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2198
  • 12338
  • 57

Usuniety numer z sieci


@DawidOSnapisał(-a)

Witajcie czy jest mozliwosc odzyskania usunietego numeru z bazy orange ? Wrocilem z zagranicy i nie mam mojego ulubionego numeru na infolinii powiedzieli mi ze sie nie da... numer usuniety doslwonie 2 dni temu. Jeszcze nikg go nie dostał


Jeśli numeru nie ma już w systemie, to jest nie do odzyskiwania 😎

To etap 4 co opisał @ketrasaArtur

Nie przeniesiesz go też do innego operatora 😎

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13869
  • 57041
  • 684

Usuniety numer z sieci

@DawidOS  złóż podanie o ten konkretny numer, póki nie znajdzie się w bazie numerów do wydania ponownego do ruchu. 

Do Skierniewic, na adres do korespondencji. Poleconym 

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 20
  • 0

Usuniety numer z sieci

@DawidOSNajszybciej odzyskasz numer przenosząc go do konkurencji. Jest na to miesiąc czasu od wyłączenia.

 Abonent zachowuje prawo do przeniesienia dotychczasowego numeru przez okres nie krótszy niż 1 miesiąc od daty rozwiązania umowy. Abonent może zrzec się tego prawa.

 






Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2638
  • 10835
  • 100

Usuniety numer z sieci

Cześć @DawidOS 

Przesyłam Ci linki do tematów które są na forum Nasz Orange

1) Odzyskanie numeru. Jest jakakolwiek szansa? https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Odzyskanie-numeru-Jest-jakakolwiek-szansa/td-p/289353

2) Jak odzyskać numer telefonu  https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Jak-odzyska%C4%87-numer-telefonu/m-p/151527

3) Odzyskanie numeru w Orange na Kartę   https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Odzyskanie-numeru-w-Orange-na-Kart%C4%99/m-p/203171

Zerknij do tych linków. Może coś Ci pomogą

Pozdrawiam 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32705
  • 38314
  • 1382

Usuniety numer z sieci

Poproś na infolinii o przyjęcie zgłoszenia technicznego na "Twoją prośbę". Jak nie będą chcieli, to poproś o rozmowę z przełożonym.

Zgłoszenie nie daje gwarancji odzyskania numeru ale jeśli to naprawdę dwa dni - są duże szanse o ile numer nie został wyłączony przez FRAUD lub za inne łamanie regulaminu.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2198
  • 12338
  • 57

Usuniety numer z sieci

@Pablo5 dwa linki do tego samego tematu prowadzą, edytuj i popraw post 😉

Co do pierwszego linku, to jakieś SF, usunięty z systemu numer, w kilka godzin powrócił... 🤔

Trudno to zweryfikować niestety, może jakiś cud, czasem się zdarzają 😎


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2638
  • 10835
  • 100

Usunięty numer z sieci - czy jest możliwość go odzyskać? Zostął usunięty 2 dni temu.

Dzięki @IreneuszCD  ze zauważyłeś błąd. Poprawiłem już 😉 😎

Pozdrawiam 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 40
  • 0

Usuniety numer z sieci

Wczoraj w panice zadzwpnilem do play. Spradzila ten numer i bez problemu mi go zarejestruja 39zł 5GB,.. wiem ze to jakas parodia ale co mam zrobic? Dziwne jest to ze orange nie chce mi wlaczyc numeru ale konkurencja bez problemu... czemu oni chca sie pozbyc klienta ??