Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usluga bez limitu + 15GB

Anonim

Nie dotyczy

Usluga bez limitu + 15GB

Jak powyłącza wszystko to nie ma prawa danych po LTE tracić, to co dał na zrzucie to mały transfer, gdzie mu do 20GB.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Usluga bez limitu + 15GB

Jeśli 5.02 aktywowano 15 GB to zeszło 2,5 GB.
Anonim

Nie dotyczy

Usluga bez limitu + 15GB

Zastanawia mnie też 30 minut 6GB, takiego transferu na telefonie nie miałem, co można ssać by tyle zurzyć, telefon chyba udostępnia komputerowi net, albo bug w Orange, jak normalnie korzystam z netu, aktywnie oczywiście to 2 GB i bateria wymięka, więc inny telefon nie zje 6 GB bo zdechnie, chyba że pod ładowarką siedzi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Usluga bez limitu + 15GB

Hotspot na kompa to u mnie parę minut. Jeśli mamy prędkości rzedu 100Mbs to ile trzeba?
Anonim

Nie dotyczy

Usluga bez limitu + 15GB

Hotspot jeśli udostępnia to spokojnie komputer pożre ten jego skromny pakiet netu, wyłączył by to całkowicie, da się to zrobić, trochę pokilka i jak będzie potrzeba to aktywuje.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

Usluga bez limitu + 15GB

Nie da się z hotspota wyłączyć zużycie w tle. Przed chwilą coś sprawdziłem jeszcze raz odpaliłem hotspota na laapka na pół godziny i tym razem nic mi prawie nie zjadlo myślę że tu chodzi o to że te podstawowe 15GB internetu zużywa tak jak powinno zużywac a ten dodatkowy pakiet dla nowych klientów czyli + 20 GB schodzi 4 razy szybciej
Anonim

Nie dotyczy

Usluga bez limitu + 15GB

Nie może Orange brać x2, jak w telefonie jest 2x mniej to zgłoszenie zrób, poprzez aplikację Mój Orange czy www, tak na marginesie w Motoroli umie tą aplikację do hotspot wyłączyć całkowicie (odinstalować się już nie da).


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

Usluga bez limitu + 15GB

A problemem nie jest to, że zamiast 35 GB pakietu dla przenoszących numer dostałeś tylko 15 GB, jak dla zwykłych klientów ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

Usluga bez limitu + 15GB

Można tak powiedziec bo te 20 GB zniknęło
Anonim

Nie dotyczy

Usluga bez limitu + 15GB

Zgłoszenie zrób w Mój Orange, jeśli faktycznie pakiet znikł.