Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usluga bez limitu + 15GB


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Usluga bez limitu + 15GB

To być może w telefonie i tak działa hotspot. Tu może być problem na poziomie softu.
Anonim

Nie dotyczy

Usluga bez limitu + 15GB

Tak główkuję, może usługa hotspot pomimo wyłączenia działa w tle, zabić ten proces w Telefonie, ewentualnie aplikację zainstalować co będzie to automatycznie robić, ja tam ręcznie to robię i poprostu w ustawieniach ograniczam przesył danych, hotspot też się da ograniczyć by w tle nie pracował (na czas jak nie korzystasz z niego).


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

Usluga bez limitu + 15GB

Włączyłem 5 lutego czyli mam już 4 dni.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Usluga bez limitu + 15GB

Licznik w telefonie pokazuje 2.54 GB. Na Nasz Orange masz na dole 12,47 GB. Jest ok.

Może Ci kolejność wykorzystania chodzi? Niestety pakiety promocyjne wykorzystywane są na końcu. A z jakiej promocji masz do 19.02?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

Usluga bez limitu + 15GB

To nie wina hotspotu ponieważ we wcześniejszej sieci t-mobile normalnie udostępnialem internet i tracilem go 10 razy mniej i nigdy bez przyczyny internet nie schodził. Jeśli chodzi o promocję to mam za doładowanie za 10 i 5zł
Anonim

Nie dotyczy

Usluga bez limitu + 15GB

@Damian123Nie porównuj  dwóch sieci jak Orange czy T-mobile 

Anonim

Nie dotyczy

Usluga bez limitu + 15GB

Jeśli masz na Mój Orange żle policzone, zrób zgłoszenie, bywa że 2x to samo policzą, druga sprawa to rozbieżność rozliczeń, inaczej liczy operator a inaczej to pokazuje telefon (na nim jest zawsze trochę mniej zużyte).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Usluga bez limitu + 15GB

Jeśli licznik w telefonie pokazuje plus minus to co na mój Orange, to raczej albo ktoś podłącza się do hotspotu albo na tym drugim urządzeniu coś ssie internet, może jakaś aktualizacja?
Anonim

Nie dotyczy

Usluga bez limitu + 15GB

Jeśli wyłączasz komórkową transmisję danych, to nic nie może ssać netu poprzez sim kartę, jak w tym czasie coś było zarejestrowane przez sieć Orange to buga mają, wysmaż zgłoszenie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Usluga bez limitu + 15GB

Hotspot może ciągnąć. Poza tym to widać, że ciągnie na screenie.