Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Uruchomiony samoczynnie pakiet i pobrane środki z konta


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Uruchomiony samoczynnie pakiet i pobrane środki z konta

► W temacie doprecyzowano tytuł, uporządkowano wpisy i dodano etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

W dniu dzisiejszym zostałem przez Orange okradziony. Sami mi włączyli pakiet. Zabrali pieniądze , a kto im kazał to robić ??? Jeśli jest jakiś pracownik z Orange ma dosłownie 20 sekund aby wytłumaczyć mi dlaczego zostałem okradziony w biały dzień.  !!!

8 ODPOW. 8

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17810
  • 186

Uruchomiony samoczynnie pakiet i pobrane środki z konta

@Bugi64 Czy oprócz wyłania emocji możesz opisać, jaki pakiet, czy przypadkiem nie upłynął termin jego ważności?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Uruchomiony samoczynnie pakiet i pobrane środki z konta

hmm żalu raczej poirytowania , i mega złości.  Jaki pakiet dodałem zdjęcie , moim zdaniem jest to pakiet widmo. Sam się włączył nie miałem żadnego prawa głosu w tym. Co jest najbardziej komiczne , w pakiecie piszę nielimitowane rozmowy i sms do wszystkich. A żeby się dodzwonić do własnego dostawcy usług muszę wziąć kredyt 2 złote. Do tego infolinia i pomoc techniczna jest czynna od godziny 7 rano , dzwoniąc o godzinie 7:03 jedyne co usłyszałem do muzyczkę i oczywiście zainkasowało pieniądze za połączenie.  


32191455_1666547223423601_4030889719976951808_n.png


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17810
  • 186

Uruchomiony samoczynnie pakiet i pobrane środki z konta

@Bugi64  jeśli chodzi o koszt połączenia z BOK, był co prawda krótki czas, że za pośrednictwem aplikacji Mój Orange na smartfon, pod pewnymi warunkami, można było za darmo rozmawiać z BOK, ale obecnie każde połączenie z BOK jest rozliczane według taryfy jaką ma klient dla używanej usługi. Co tak na prawdę zawiera ten pakiet, to przeczytaj - zgodnie z informacją w SMSie na stronie Orange 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Uruchomiony samoczynnie pakiet i pobrane środki z konta

To ten wielki raban o te 2zł?!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Uruchomiony samoczynnie pakiet i pobrane środki z konta

W przypadku numerów na kartę połączenia z infolinią Orange jest płatne 29gr za min ale z maksymalną opłatą 1,50 zł. Więc nawet długo czekając możesz zapłacić max 1,5 zł.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 1129
  • 13

Uruchomiony samoczynnie pakiet i pobrane środki z konta


@bluesmanniaknapisał(-a)

To ten wielki raban o te 2zł?!


Czytaj ze zrozumieniem. 2 zł to koszt połączenia z infolinią, natomiast autor wątku irytuje się przede wszystkim o coś innego: uruchomienie bez jego wiedzy i zgody pakietu, za który zapłacił (także bez swojej zgody…). Nie wiemy, ile - ale ile by to nie było, jeśli rzeczywiście zostało włączone automatycznie i bez pytania, to jest nie w porządku.

 

A jeśli chodzi o połączenie z infolinią - to także nie jest w porządku, że opłata jest pobierana mimo - de facto - braku połączenia…


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Uruchomiony samoczynnie pakiet i pobrane środki z konta

Ale jak na innych infoliniach połączenie jest płatne od zgłoszenia IVR. A to że ktoś nie chce czekać bo jest muzyczka - to już każdy ma wybór.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Uruchomiony samoczynnie pakiet i pobrane środki z konta

No właśnie nie napisał jasno, ale skoro na tydzień, to pewnie za 9zł. Ale że sam się pakiet włączył??? Trzeba reklamować... a potem reklamować koszty połączenia z BOK, takie procedury, wszędzie. No chyba, że zadzwonisz na infolinię z innej sieci 😉