Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Transfer bez pakietu

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Transfer bez pakietu

Cześć.

 

A więc mam małe pytanie. Ale zacznę od "HISTORII MOJEGO ŻYCIA" 😄

 

Oczywiście przez własną głupotę wbiłem w internet bez aktywnego pakietu.

Oczywiście po kilku sekundach mój telefon ogłosił bankructwo. 😄

 

A oto pytanie:

 

Czy da się coś zrobić abym NIE MIAŁ DOSTĘPU do internetu kiedy nie mam wykupionego pakietu?

Chyba wiadomo o co mi chodzi.

Mam wykupiony pakiet, mogę śmigać po necie.

Nie mam wykupionego pakietu, nie mam jakiejkolwiek możliwości na śmiganie po necie.

 

Da się? Czy nie bałdzo?

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32666
  • 38150
  • 1379

Transfer bez pakietu

Opcja 1: kup pakiet z lejkiem, wtedy jak go wykorzystasz, do końca ważności (zwykle miesiąc są ważne pakiety ale nie wszystkie) masz lejek - internet działa wolno ale nie płacisz.
Opcja 2: przejdź (jeśli nie jesteś) do Orange Free na kartę i skorzystać z bonusów za doładowania - one też po wykorzystaniu mają lejek do końca swojej ważności.
Opcja 3: ustaw sobie licznik/blokadę na poziomie urządzenia.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32666
  • 38150
  • 1379

Transfer bez pakietu

Opcja 1: kup pakiet z lejkiem, wtedy jak go wykorzystasz, do końca ważności (zwykle miesiąc są ważne pakiety ale nie wszystkie) masz lejek - internet działa wolno ale nie płacisz.
Opcja 2: przejdź (jeśli nie jesteś) do Orange Free na kartę i skorzystać z bonusów za doładowania - one też po wykorzystaniu mają lejek do końca swojej ważności.
Opcja 3: ustaw sobie licznik/blokadę na poziomie urządzenia.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Transfer bez pakietu

A które to są te pakiety z lejkiem? Bo ja zawsze odpala tym "akt10" pod nr. 360.

Te z lejkiem to są te co się odpala hasłem np. Net12?

 

Zaczynam się gubić.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32666
  • 38150
  • 1379

Transfer bez pakietu

Tu @Jarek jest ekspertem od prepaida.

AKT10 daje też lejek, choć sam pakiet ważny jest 10 dni.

Net12 na 260 daje 2GB na 30 dni za 12 zł - też z lejkiem. Więc mniej GB w przeliczeniu na 1 zł. Ew. jest jeszcze ten NET5 za 5 zł.

Tu masz opisane http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4003485934,article.html "te dłuższe" pakiety.

 

Ew. zmiana na Orange Free na kartę http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4004269440,title,Internet-za-darmo-czyli-najlepszy-Internet-m...


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Transfer bez pakietu

Już nie czaję. Wychodzi na to że miałem LEJEK, a potrąciło mi kasę z konta. O co chodzi?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32666
  • 38150
  • 1379

Transfer bez pakietu

Dam przykład.
Jeśli kupiłeś pakiet powiedzmy 10.08 tym smsem akt10. Pakiet jest ważny 10 dni i masz 10 GB. Więc jeśli wykorzystałeś 10GB masz lejek - ale do końca ważności pakietu. Więc już 21.08 (po zakończeniu pakietu) mogło Ci pobrać złotówki za internet.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Transfer bez pakietu

Dzięki. Już wszystko wiem. Temat do zamknięcia. 😄


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32666
  • 38150
  • 1379

Transfer bez pakietu

@Patryk940706: My tu zwykle nie zamykamy tematów, a jak chcesz to oznacz jakąś odpowiedź za rozwiązanie 🙂
Pozdrawiam 🙂