Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Stracony pakiet danych

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 10
  • 0

Stracony pakiet danych

Dokładnie. Zawsze pilnuje tych dat ale jak trzy dni przed zakończeniem przychodzi sms z przypomnieniem, w którym jest wpisana data to sugeruje się nią.

To tak jakbym załadował konto za 30zł a przyjdzie powiadomienie, że załadowałem za 25zł i co mam być 5zl w plecy, bo operator się pomylił w komunikacie.

Anonim

Nie dotyczy

Stracony pakiet danych

Sms z powiadomieniem to jedno, liczy się to co w aplikacji masz cz na portalu MO., jak kwota się nie zgadza to zgłoszenie się robi, szybko korygują @morfeusz747 😉


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 10
  • 0

Stracony pakiet danych

To niech skorygują powiadomienia hehe Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Stracony pakiet danych

Poza tym tu ważne że w odpowiedzi na reklamację jest błąd. Bonus co zauważono ważny jest 31 dni a nie 30 dni. Pakiety liczone w dniach zgodnie z zasadami terminów zgodnie z kodeksem cywilnym kończą się z upływem dnia (godzinowe z upływem godziny). Bonus jest ważny 31 dni i powien być do 22.03.2018 23:59:59. Więc info w sms jest błędne. Np. w plusie pakiety są godzinowe i ważne np. 31*24 godzin. I tam ważny koniec godziny.
Anonim

Nie dotyczy

Stracony pakiet danych

@morfeusz747jest darmowy chat, wypada tam wyjaśnić problem, tu tego nie wyjaśnisz i my ci pakietu na Forum nie zwrócimy czy kasy, tak informacyjnie Orange kontakt.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 10
  • 0

Stracony pakiet danych

Spoko napisałem reklamację do bok


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 10
  • 0

Stracony pakiet danych

Właśnie miałem telefon z BOK z przeprosinami i uznaniem odwołania reklamacji. Pakiet do mnie wróci w ciągu paru godzin. Przyznali mi rację i przekazali do działu technicznego problemy z treścią smsów powiadamiających.

 

Jednak warto walczyć do końca 😉