Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Startery Orange i prowizja za doładowania


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52635
  • 709

Startery Orange i prowizja za doładowania

Czy Orange zmniejsza ilość starterów w ofercie na kartę? Od kilku miesięcy widać, utrudniony dostęp do starterów w sklepach, gdzie jeszcze pół roku temu nie było z nimi problemu. Ostatnio w salonie Orange w Siedlcach też nie dostałem starówki Orange. Podobno czekają na wydłużającą się dostawę.

 

Przed chwilą w jednym z kiosków przeczytałem informację o pobieraniu prowizji przy doładowaniu poniżej 50 PLN. Czyżby trudne czasy nastają na ofertę na kartę?

________________
* Wydzielono z tematu Pogaduchy 2.0 – moderator Kinga

4 ODPOW. 4

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Startery Orange i prowizja za doładowania

Ze starych czasów zostały jeszcze 2 startery

5zł.png

 

nowe, niezarejestrowane, ważne do 31.12.2022r. Ostatnio dzięki przenosinom znowu mam możliwość rejestracji SMS jak  zajdzie potrzeba.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 475
  • 1619
  • 3

Startery Orange i prowizja za doładowania


@ketrasaArturnapisał(-a)

Czy Orange zmniejsza ilość starterów w ofercie na kartę? Od kilku miesięcy widać, utrudniony dostęp do starterów w sklepach, gdzie jeszcze pół roku temu nie było z nimi problemu. Ostatnio w salonie Orange w Siedlcach też nie dostałem starówki Orange. Podobno czekają na wydłużającą się dostawę.

 

Przed chwilą w jednym z kiosków przeczytałem informację o pobieraniu prowizji przy doładowaniu poniżej 50 PLN. Czyżby trudne czasy nastają na ofertę na kartę?


Ciekawe jakiej prowizji ? w apce banku nie ma 

i gdzie to widziałeś ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36185
  • 1366

Startery Orange i prowizja za doładowania


@ketrasaArturnapisał(-a)

Czy Orange zmniejsza ilość starterów w ofercie na kartę? Od kilku miesięcy widać, utrudniony dostęp do starterów w sklepach, gdzie jeszcze pół roku temu nie było z nimi problemu. Ostatnio w salonie Orange w Siedlcach też nie dostałem starówki Orange. Podobno czekają na wydłużającą się dostawę.

 

Przed chwilą w jednym z kiosków przeczytałem informację o pobieraniu prowizji przy doładowaniu poniżej 50 PLN. Czyżby trudne czasy nastają na ofertę na kartę?


Prowizje typu surcharge są od około 5 lat. To nie jest zysk Orange. Po prostu sprzedawcy nie muszą sprzedawać doładowania za jego kwotę. Mogą taniej a mogą i drożej.

 
 

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52635
  • 709

Startery Orange i prowizja za doładowania

W Siedlcach w INMEDIO przy kasie powiesili informację, że do doładowania poniżej 50 PLN doliczana jest prowizja 99 groszy.