Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sprzedaż nuneru reklamiarzom


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Sprzedaż nuneru reklamiarzom

Do czasu obowiązkowej rejestracji telefon leżał sobie spokojnie w bibliotece. Konto ważne rok. Mało kto dzwonił, bo po lektury i tak trzba było wpaść osobiście.

Po rejestracji telefon oszalał. Dziesiątki SMS, w tym w stylu zmień badziewny telefon bo nie możemy poprawnie wyświetlać reklamy. Wróż Maciej, sexoferty, Sms, których otwarcie kosztuje 5,40, nękające głuche telefony po 14 na godzinę, telefony w stylu "czy pani mnie słyszy", telefony, zaczynające się słowami "nie masz odpowiednich środków na koncie (było 9.40) a dzwoniący nie zgadza się by połączenie było na jego koszt. I agresywne panienki przechodzące od razu na "ty" itd ... itd....

Postanowiłam to w końcu opisać

 Rozumiem, reklamy muszą być. Zgadzam się na nie, choćby w darmowej skrzynce pocztowej na onecie. Ale właśnie, skrzynka jest darmowa, i żaden trafiający tam mail nie pobiera automatycznie oplat za otwarcie.

Natomiast za utrzymanie tego numeru płacę co roku 50 zł. Jeżeli dzwonię, płacę 29 gr za minutę. A to co zrobiło Orange, to zwyczajne świńtwo. Mało wam kasy?

Cóż, do grudnia wytrzynam, a potem zwyczajnie się pożegnamy.

Jeżeli uruchomicie DARMOWĄ usługę, wtedy może przekalkuluję: darmowe minuty w zamian za reklamowy badziew.

 

Pozdrawiam

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Sprzedaż nuneru reklamiarzom

Rejestracja numeru nie wiązała się z koniecznością zgody na reklamy. Ja osobiście nie otrzymuję ich. Zgody u Orange możesz zmodyfikować samodzielnie np. przez mój Orange lub na BOK http://orange.pl/kontakt
Anonim

Nie dotyczy

Sprzedaż nuneru reklamiarzom

@Kasja_De trafiłaś pod zły adres. To forum społeczności, nie strona Biura Obsługi, my tu nie przyjmujemy reklamacji tylko staramy się pomóc.

A więc tak...
Zaloguj się, prosze na stronie www.orange.pl, włącz w Usługach wszystkie blokady usług premium, sprawdź jakie wyraziłaś zgody podczas rejestraci, a także złóż zgłoszenie poprzez panel zgłoś sprawę prosząc o wycofanie wszystkich subskrypcji premium.