Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sprawdzenie ile numerów jest przypisane na moje dane


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Sprawdzenie ile numerów jest przypisane na moje dane

Witam, czy istnieje możliwość sprawdzenia ile numerów jest przypisanych na mój nr pesel?
Jakiś czas temu mój telefon został skradziony, odzyskałem go po kilku dniach, lecz boje się że złodziej mógł zarejestrować jakieś numery np ze starterów na mój nr, a co za tym idzie na moje dane osobowe bez mojej wiedzy.

10 ODPOW. 10

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Sprawdzenie ile numerów jest przypisane na moje dane

@wwkusy  Witam, Tak wystarczy wejść na aplikację mój nowy Orange i tak wszytko wyskoczy, co jest na umowie z twoim pesel albo możesz skontaktować się z konsultantem i spytać ile masz umów  itp. w linku masz informację kontaktu z Orange.
https://www.orange.pl/view/kontakt?footerlink=true


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Sprawdzenie ile numerów jest przypisane na moje dane

@Citi2017 apka NMO 5.5 nie jest jeszcze dla wszystkich dostępna.

 

@wwkusy konto Nowy Mój Orange przez www jest już aktywne, więc po zalogowaniu tam się wyświetli lista numerów zarejestrowana na Twój PESEL. 

Konsultant na infolinii również udzieli takich informacji, a jeżeli jest numer zarejestrowany na Ciebie i go nie chcesz, to od razu zastrzeże i/lub w przypadku oferty na kartę skróci jego ważność. Spowoduje to wyłączenie takiego numeru.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Sprawdzenie ile numerów jest przypisane na moje dane

Chodzi o stronę dałem film nie podawałem nic o becie


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Sprawdzenie ile numerów jest przypisane na moje dane

Niestety nie sprawdzisz ile masz numerów na siebie w Orange w sposób 100% wiarygodny.

Aplikacja mój Orange może podać Ci numery na PESEL o ile masz tzw. jedną kartotekę. Może się niekiedy zdarzyć, że masz dwie kartetki które przez bug nie są połączone.

Kolejna kwestia, że w systemach obsługowych Orange (tych dostępnych z poziomu klienta czy doradcy obsługi na czacie/infolinii/salonu) widać tylko pewną ograniczoną pulę numerów. Dzwoniąc na infolinię Orange, ew. info dostaniesz o numerach bezpośrednio w Orange. Dzwoniąc na infolinię nju, sprawdzisz numery w nju. Zostajesz jeszcze flex - obsługiwany przez czat.

Osoby z Orange, które mają możliwość pełnej weryfikacji, nie zajmują się obsługą klientów - niestety z nimi się nie skontaktujesz.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Sprawdzenie ile numerów jest przypisane na moje dane

Tak, ale o ile się mylę nie ma możliwości rejestracji numeru np w nju z konta które jest zarejestrowane w orange, mając numer w orange mogę za pomocą SMS rejestrować kolejne numery tylko w orange, dlatego myślałem, że sprawdzenie mojego konta rozwieje moje wątpliwości.

Tak czy inaczej, czy ktoś wie jakie mogą być potencjalne negatywne skutki tego, że potencjalny oszust korzysta z numerów zarejestrowanych na mnie? 😞


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Sprawdzenie ile numerów jest przypisane na moje dane

Tak, ale po rejestracji można smsem zmigrować do nju (trwa to kilka minut). Wtedy takie numeru nie ma już w systemach Orange.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Sprawdzenie ile numerów jest przypisane na moje dane

Akurat jeśli oszust by wykorzystał numer do rejestracji starterów - to nie wiele to ma. Pytanie czy mając Twój używany numer nie namieszał np. w banku czy innych serwisach, gdzie podałeś utracony numer do jedynej weryfikacji.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Sprawdzenie ile numerów jest przypisane na moje dane

Akurat do konta w banku mam przypisany inny numer komórkowy, który jest przeze mnie mocno zabezpieczony, ten numer ze zgubionym telefonem, to było coś w stylu zapasowego sprzętu, jednak mimo wszystko karta była rejestrowana na moje nazwisko, imię i pesel, po prostu obawiam się, że ktoś może zrobił x liczbę starterów(czyli będę "słupem") za które będę potem odpowiadał karnie, wiec teraz sobie myślę co oszust może zrobić z takimi numerami, które należą do mnie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Sprawdzenie ile numerów jest przypisane na moje dane

@wwkusy te x numerów, to jakieś 5 maksymalnie na raz, więc w krótkim czasie nie da się zarejestrować ich dużo. Zadzwoń na infolinię i zweryfikuj jakie masz numery.