Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Spam SMS orange free pomimo blokady


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Spam SMS orange free pomimo blokady

Siemka przynajmniej raz w tygodniu dostaje sms że spamem o kredytach, zablokowane wszelakie zgody marketingowe, dzwoniłem dwukrotnie do bok-u i nic to nie daje. W Samsungu s9+ nie mogę zablokować tego nadawcy ponieważ nie posiada on numeru, przeważnie jako nadawca jest KREDYT albo inne dziadostwo, jak to skutecznie zablokować? 

5 ODPOW. 5

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Spam SMS orange free pomimo blokady

Jeżeli w Orange masz zablokowane wszystkie zgody, to Twój numer musiał wyciec inną drogą - na przykład biorąc cos na raty, rejestrując się w jakimś konkursie itp. w każdym miejscu, w którym został podany numer i zaznaczałes lub wyrażałeś na coś zgody, mogła być zawarta zgoda na udostępnienie numeru. Często nie czytamy ich/nie słuchamy, a później żałujemy, a najgorsze jest to, że nie wiemy, którędy ten numer wyciekł.

Anonim

Nie dotyczy

Spam SMS orange free pomimo blokady

@Kejsi  jeśli korzystasz z aplikacji Mój Orange to w niej odznacz powiadomienia i resztę zbędnych opcji, wtedy te problemy co masz znikną 😎


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Spam SMS orange free pomimo blokady

Naprowadzisz bliżej? Nie wiedzę nigdzie zakładki powiadomienia, ale wszelkie zgody mam zabklowane.

 

Bardzo możliwe że mój numer wyciekł, ale nie mam żadnej możliwości zablokawnia tego numeru bo ten spam nie ma numeru ☹️

Anonim

Nie dotyczy

Spam SMS orange free pomimo blokady

Aplikacją i lewą strona tam jest głównie menu i klik w uprawnienia, przesyłanie ID Reklamowego, dostęp do telefonu i powiadomienia możesz wyłączyć 😎


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Spam SMS orange free pomimo blokady

Czy możesz przytoczyć treść smsa bez danych osobowych/indywidualnych?