Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sms specjalny


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 10
  • 0

Sms specjalny

Witam chciałem wysłać sms pod numer 7252 z Orange na kartę ( mam na koncie wystarczajaca kwotę, nie mam żadnych blokad), sms się wysyła i za chwilę pojawia się info ze sms nie wysłany i jakiś błąd. W aplikacji Orange kwota jest pobierana za sms i za chwilę zwracana. O co chodzi? 

22 ODPOW. 22

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7019
  • 182

Sms specjalny

Miałem podobny przypadek. U mnie pomógł restart telefonu.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Sms specjalny

@Robekkkk sprawdz np. w aplikacji Moj Orange lub zapytaj konsultanta https://www.orange.pl/view/kontakt czy nie masz aktywnych blokad sms pod numery specjalne


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 10
  • 0

Sms specjalny

Ten konsultant zajmuje się tylko sprzedaża, więc wysłał mnie pod płatny numer 510100100

Tam jest automat który przeslal mi linka do prezentacji na YouTube na których nie ma tego, jednym słowem mają gdzieś klientów 

 

_____________

* Wpis poddany edycji – moderator Kinga

Anonim

Nie dotyczy

Sms specjalny

@Robekkkk  u ciebie problem chyba z telefonem, nie usługami czy kontem, jak masz możliwość to przełóż sim do innego telefonu i sprawdż, inna opcja to reset do Fabrycznych ustawień telefonu, innej opcji nie widzę jak blokad nie masz.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Sms specjalny

@Robekkkk na czacie powinienes zalatwic ta sprawe. Moze polaczyles sie z czatem dotyczącym sprzedaży. Musisz wejsc w ten "potrzebuje pomocy"

Screenshot_20200818_184534_com.huawei.browser.jpg

 

Na przyszlosc jak bedziesz znow dzwonil i rozmawial z automatem to powiedz kilka razy "chce rozmawiac z konsultantem". Maszyna w koncu odpusci i polaczy Cie z zywym osobnikiem😁


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 10
  • 0

Sms specjalny

Fajnie by było. Tylko że czat nigdy nie działa - Nasz serwis jest chwilowo nie dostępny...

z telefonem na 100% jest wszystko ok z 2 karty sim sms specjalny leci bez problemu

Mało tego, próbowałem wysłać takiego sms 4 razy dwa razy nie wyszedł a 2 razy wyszedł, ale za chwile  pokazało sie ze nie wyszedł. Z konta została  zdjęta kwota i w tej samej minucie została zwrócona ?

O co tu chodzi? ewidentna winna Orange

_____________

* Scalenie trzech wpisów – moderator Kinga


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Sms specjalny

A może miesięczny limit wykorzystałeś? Korzystałeś z smsów premium w sierpniu?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 10
  • 0

Sms specjalny

Limit 35, nigdy nie wysyłałem jeszcze. Wszystko powinno działać bo nie ma ustwionych żadnych blokad. Chyba że Orange samo coś włącza czego nie ma w aplikacji.  Na koncie 4.5 normalnym nie promocyjnym 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Sms specjalny

A masz włączony internet? Bo jeśli tak, to następuje rezerwacja środków na transmisję danych. Spróbuj wyłączyć neta, odczekać z minutę i wysłać ponownie sms premium.