Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sms od Orange o ograniczeniu prędkości internetu

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Sms od Orange o ograniczeniu prędkości internetu

Dlaczego w orange na karte w ofercie odnawialnej cyklicznie dostaję smsy o ograniczeniu prędkości internetu w celu ochrony przed kosztami skoro mam ponad 2 terabajty internetu do wykorzystania? Od kiedy dostałam tego smsa nie mogę wykorzystać tego internetu bo nawet strony internetowe nie chcą się załadować? Niby przed jakimi kosztami jestem tu chroniona? Po co mi tyle internetu skoro nie mogę z niego korzystać? Nie mam zamiaru wysyłać płatnych smsów w celu odblokowania prędkości bo to zwykłe naciągactwo i oszustwo. Jak mogę zgłosić tą sprawę aby nie otrzymywać więcej takich smsów i nie mieć bezzasadnych ograniczeń prędkości?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2892
  • 7442
  • 193

Sms od Orange o ograniczeniu prędkości internetu

Zadzwoń *100 i zgłoś problem.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2892
  • 7442
  • 193

Sms od Orange o ograniczeniu prędkości internetu

Zadzwoń *100 i zgłoś problem.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1767
  • 6204
  • 70

Sms od Orange o ograniczeniu prędkości internetu

@monikag11SMSy są wysyłane automatycznie przy skończeniu się GB dla każdej przegródki, która ma darmowy lejek. W MO w aktywnych usługach można sprawdzić czy lejek się włączył. Jak są ważne GB w innych przegródkach to nie powinien się włączyć (być zielony) a powinien być w trakcie włączenia (być żółty).

 

@monikag11Czy w treści SMS nie ma uwagi dotyczących GB z innych usług?

@monikag11  Czy NL nie odnowił się i jest w stanie uśpienia (bo opisujesz tak jakby lejek był zielony lub awaria BTS)?

W cyklicznym uśpionym NL maksymalnie do 93 dni jak złotówki są ważne i są GB zamrożone w NL, to można korzystać co drugi dzień z guzika zwrotu zamrożonych GB.

 

Od kilku lat są dwa SMSy dotyczące stanu GB z doładowań poniżej 200MB zamiast jest jednego poniżej 1000MB i drugiego poniżej 200MB.

 

Globalnie można wszystkie powiadomienia samemu wyłączyć, ale nie polecam tego.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 523
  • 975
  • 3

Sms od Orange o ograniczeniu prędkości internetu


@monikag11napisał(-a)

Dlaczego w orange na karte w ofercie odnawialnej cyklicznie dostaję smsy o ograniczeniu prędkości internetu w celu ochrony przed kosztami skoro mam ponad 2 terabajty internetu do wykorzystania?


Jaka to konkretnie usługa odnawialna cyklicznie?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19433
  • 56196
  • 764

Sms od Orange o ograniczeniu prędkości internetu

@monikag11 jeżeli masz kilka pakietów GB, to nawet jak został wysłany SMS o ograniczeniu prędkości z powodu wykorzystania jednego z pakietów, to ograniczenie nie powinno nastąpić. Jeżeli tak nastąpiło, to albo jest jakiś błąd na Twoim numerze, wtedy kontakt z infolinią i wyjaśnienie sprawy, albo jest takie obciążenie nadajnika, że zauważalne jest zmniejszenie prędkości internetu.