Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Skończyła się ważność promocyjnych gigabajtów. Czy przepadły bezpowrotnie?

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 41
  • 0

Skończyła się ważność promocyjnych gigabajtów. Czy przepadły bezpowrotnie?

Witam, otrzymałem smsa 10minut temu "Skonczyla sie waznosc promocyjnych gigabajtów. ..." Miałem na koncie 60GB, zawsze przychodził sms z numeru 811 informujący o końcu ważności i ilości promocyjnych GB. Dodatkowo kilka dni później też przychodził sms że w danym dniu należy przedłużyć ważność pakietu sms AKT31. Teraz nie było tych smsów z 811. Czy to oznacza że te 60GB przepadły bezpowrotnie?! Czy można jeszcze spróbować wysłać sms na 811 o treści AKT31?

 

Dzięki za doprecyzowanie tematu 😉

 

______________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2400
  • 9939
  • 85

Skończyła się ważność promocyjnych gigabajtów. Czy przepadły bezpowrotnie?

@Eid213popełniłeś błąd w uruchomieniu usługi "Internet bez limitu" tutaj jest napisane ,,Usługa nie przedłuża ważności GB przyznanych w ramach: Doładowań konta w Orange Free na kartę (standardowych i online) Bonusów na start Stałych usług płatnych typu „Elastyczne Pakiety Internetowe”, „Bez limitu” itp.''

Bez limitu to jest usługa internet bez limitu

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/wiecej-czasu-na-promocyjne-gb/

Jakbyś nie włączał tej usługi to byś nadal miał możliwość przedłużenia 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2400
  • 9939
  • 85

Skończyła się ważność promocyjnych gigabajtów. Czy przepadły bezpowrotnie?

Hej @Eid213 

możesz przedłużyć waznosc promocyjnych gigabajtów. Wystarczy wysłać SMS o treści AKT31 pod bezpłatny numer 811. Ważność promocyjnych gigabajtów zostanie przedłużona o 31 dni licząc od końca obecnej daty ważności środków. Opłata za przedłużenie o dodatkowe 31 dni wynosi 9 zł i jest pobierana ze środków z doładowań. Z usługi można skorzystać wielokrotnie. Nie wiem czy to nadal jest aktualne 

Tutaj masz informacje o tym w linkach

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/wiecej-czasu-na-promocyjne-gb/

https://gsmonline.pl/artykuly/jak-przedluzyc-waznosc-gb-w-orange

A tutaj na Forum  Nasz Orange masz taki temat jak poszukujesz Czy da sie przedłużyć GB bonusowe za zalogowanie w mój orange: https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Czy-da-sie-przed%C5%82u%C5%BCy%C4%87-GB-bonusowe-za-zalogowa...

I tam są te informacje o wysłaniu sms o treści AKT31 pod bezpłatny numer 811.

Usługa jest dostępna we wszystkich taryfach w Orange na kartę.

Przedłuża środki z promocji „120GB na całe lato” oraz wszystkich promocji w których klient zgromadził lub zgromadzi w przyszłości środki w ramach portfela promocyjnych gigabajtów.

Usługa nie przedłuża ważności GB przyznanych w ramach: Doładowań konta w Orange Free na kartę (standardowych i online) Bonusów na start Stałych usług płatnych typu „Elastyczne Pakiety Internetowe”, „Bez limitu” itp.

Takze w tym linku masz informacje zerknij też tutaj: 

Pozdrawiam 🙂


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 41
  • 0

Skończyła się ważność promocyjnych gigabajtów. Czy przepadły bezpowrotnie?

Ok, spróbuję wysłać SMS na 811 z kodem AKT31, zobaczymy co będzie..


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2400
  • 9939
  • 85

Skończyła się ważność promocyjnych gigabajtów. Czy przepadły bezpowrotnie?

Ok. Daj znać czy pomogło 🙂


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 41
  • 0

Skończyła się ważność promocyjnych gigabajtów. Czy przepadły bezpowrotnie?

Kaplica, przepadły bezpowrotnie :I 3godziny temu miałem 60GB, teraz otrzymałem z 811 informację "Nie posiadasz promocyjnych gigabajtów". Dziwna sprawa.. Ostatni sms z 811 otrzymałem 31 stycznia "Dzisiaj skonczy się waznosc 88.81 promocyjnych gigabajtow. Przedluz waznosc pakietu"  Przedłużyłem.. i od tamtej pory nie otrzymałem sms informującego o tym, że Internet bonusowy przepadnie. Szkoda, że nie wysłali powiadomienia. Człowiek był przyzwyczajony do tych smsów przypominających. Chętnie bym przedłużył ten pakiet. Idealnie by starczyło dla mnie na 2-3miesiące. Dzięki za pomoc.

 

edit:

27 lutego uruchomiłem reklamowany w mediach "Internet bez limitu" 10GB za 0zł na kartę, może ta usługa wyłączyła smsy przypominające z 811? Dobry myk, dałem się załapać 😉 Wychodzi na to, że zamienił stryjek siekierkę na kijek 😉 Pozdrawiam


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2400
  • 9939
  • 85

Skończyła się ważność promocyjnych gigabajtów. Czy przepadły bezpowrotnie?

@Eid213popełniłeś błąd w uruchomieniu usługi "Internet bez limitu" tutaj jest napisane ,,Usługa nie przedłuża ważności GB przyznanych w ramach: Doładowań konta w Orange Free na kartę (standardowych i online) Bonusów na start Stałych usług płatnych typu „Elastyczne Pakiety Internetowe”, „Bez limitu” itp.''

Bez limitu to jest usługa internet bez limitu

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/wiecej-czasu-na-promocyjne-gb/

Jakbyś nie włączał tej usługi to byś nadal miał możliwość przedłużenia 🙂


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 41
  • 0

Skończyła się ważność promocyjnych gigabajtów. Czy przepadły bezpowrotnie?

Dzięki @Pablo5 , można zamykać temat, sprawa rozwiązana 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2400
  • 9939
  • 85

Skończyła się ważność promocyjnych gigabajtów. Czy przepadły bezpowrotnie?

@Eid213 

Też możesz aktywować promocja "Więcej czasu na internet" czyli SMS o treści AKT365  SMS pod 411 ale nie wiem czy to będzie  ci działać jak ktoś sie mógł  wypowiedzieć na ten temat. Tutaj masz w pliku załącznik z tej oferty.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2838
  • 7132
  • 186

Skończyła się ważność promocyjnych gigabajtów. Czy przepadły bezpowrotnie?

@Eid213  Mowa tu o GB z jakichś promocji, czy o bonusie GB za doładowanie konta?

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2400
  • 9939
  • 85

Skończyła się ważność promocyjnych gigabajtów. Czy przepadły bezpowrotnie?

@Katani1  chodziło @Eid213 ze ,,Skonczyla mu sie waznosc promocyjnych gigabajtów. .." 🙂