Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Skąd 1 TB danych?

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 83
  • 1

Skąd 1 TB danych?

Witam. Mam mało używany numer na kartę. Ostatnie lata wykupowałem na nim wyłącznie rok ważności konta i co jakis czas za 3 zł bezpłatne rozmowy z jednym numerem. Zaszła potrzeba wykorzystywania go do rozmów w orange. Doładowalem go za 10 zł, kilka godzin potem za 25 zł. Zauważyłem w tym momencie, ze na koncie pojawiło mi się 1000 GB danych do wykorzystania ! Jako, że mi na nich nie zależało przedłużyłem za 29 zł na rok ważność konta i wykupiłem darmowe rozmowy w Orange. Usługa ta kasuje promocyjnr GB i tak tez sie stało. Pytanie - jakim cudem miałem tyle danych ? Jakaś promocja ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Skąd 1 TB danych ?

@Marcin_ raczej podejrzewam, że to był błąd w przeliczeniach. 

W jaki sposób sprawdzałeś GB?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Skąd 1 TB danych ?

@Marcin_  jesteś ewenementem. Tu przeważnie czytamy o tym, że GB jest za mało.  I wtedy radzimy..Ty miałeś za dużo i na dodatek zlikwidowałeś zgodnie z wykupionym pakietem. Czym się  więc martwić? Szkoda, że nie można ich było przekazać komuś, albo na jakiś cel..było, minęło.

Warto sprawdzac pakiety i się dzielić ale najważniejsze, aby być zadowolonym z usług 😀


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Skąd 1 TB danych ?

@Marcin_ raczej podejrzewam, że to był błąd w przeliczeniach. 

W jaki sposób sprawdzałeś GB?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 83
  • 1

Skąd 1 TB danych ?

Też mi się wydaje to błędem. Może nie ma co dalej drążyć tematu. (Doladowywalem też drugi numer na kartę za 50 zł i otrzymałem 80 GB. Nie bardzo mi to pasuje z ofertą na stronie doladowania.orange.pl - ale nie ma to znaczenia dla osoby która będzie używać tego numeru)

Sprawdzałem w aplikacji.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Skąd 1 TB danych ?

@Marcin_ jest też promocja 300GB na rok, jak doładowane było konto, to mogły wpaść GB z promocji, 25 GB co miesiąc, ale trzeba pamiętać o kolejnym doładowaniu za miesiąc minimum 5 zł, GB z doładowań przez strone doladowania.orange.pl są podwajanie + mogły być jakieś zamrożone, które po doładowaniu mogły zostać przywrócone. Zależy jaki stan był przed doładowaniem.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 83
  • 1

Skąd 1 TB danych ?

Dziękuję. Jedno trzeba przyznać - nie brakuje promocji w Orange. Pod tym względem oferta jest b. atrakcyjna. Inna sprawa to połapanie się w tym 😀


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Skąd 1 TB danych ?

@Marcin_ tak, to prawda, promocji sporo jest różnych. Nie wszystkie są też jasno zasygnalizowane na stronie Orange, chodź jest już lepiej, niż jakiś rok, dwa temu. Zresztą cały czas oferta się zmienia. Wcześniejsze usługi wypadają, nowe wchodzą, rotacja cały czas. Oferta też uzależniona od rynku i potrzeb.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 118
  • 406
  • 4

Skąd 1 TB danych ?

Jaką masz taryfę? Aby nie Orange YES?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 83
  • 1

Skąd 1 TB danych ?

Orange FREE


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1678
  • 3

Skąd 1 TB danych ?

Jakbym wcale nie był zaskoczony tym czy to był bład czy też nie.Ja ostatnio za doładowanie w kwocie 200 zl bo czasem lubie mieć duzo na koncie otrzymałem coś co sie nie spodziewałem.Poza tym zastanawiam się ile mozna miec na koncie głownym czy jest jakiś limit kwoty.Miałem kiedyś 1000 zł na koncie w taryfie Free ale czy limit mozna zwiekszyć to go nie przekraczałem jak myślicie sa jakies limity ?