Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera

Pomocy!!! Nie wiem co robię źle, że otrzymuję zwrotnego smsa o treści" wpisany numer jest nieprawidłowy, spróbuj jeszcze raz. Zwróć uwagę na format wpisywanych danych".  Kupiłam starter wysłałam puk obecnego numeru na 80511 otrzymałam zawrotnego SMS z  potwierdzeniem, że puk jest prawidłowy. Po tym zrobiłam wszystko wg zaleceń, wysłałam SMS zwrotny ze starym nr telefonu, który chce zachować i podałam puk z nowego startera oddzielając spacją.

Pomożecie ponieważ Orange pracuje od poniedziałku do piątku, a dzisiaj niedziela.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera

W drugim kroku ma być numer z nowego startera lub numer nowej sim.

cyt: W odpowiedzi na niego wyślij SMS z danymi z nowej karty SIM: numer telefonu lub numer nowej karty SIM spacja kod PUK.
https://www.orange.pl/omnibook/samodzielna-wymiana-karty-sim

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera

W drugim kroku ma być numer z nowego startera lub numer nowej sim.

cyt: W odpowiedzi na niego wyślij SMS z danymi z nowej karty SIM: numer telefonu lub numer nowej karty SIM spacja kod PUK.
https://www.orange.pl/omnibook/samodzielna-wymiana-karty-sim

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera

Tę wersję też zrobiłam jako pierwszą. Nr SIM z nowego startera spacja i puk albo nr karty. Niestety odpowiedź zwrotna ciągle taka sama.

Anonim

Nie dotyczy

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera

@Hana1  poprzez czat na portalu Mój Orange załatw ten problem, wymiany karty sim 😉


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10917
  • 64

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera

@Hana1, udało się wymienić kartę? W instrukcji podanej wyżej jest też opisana możliwość zrobienia tego przez Mój Orange. Jeżeli się udało i któraś odpowiedź pomogła, to śmiało oznacz ją jako rozwiązanie.