Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

SMS wczorajszy o zmianie taryfy


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

SMS wczorajszy o zmianie taryfy

@wscieklaewkaa korzystałaś z 2-3 numerów czy tylko jednego?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

SMS wczorajszy o zmianie taryfy

@Jarek 

Korzystałam bodajże z dwóch, albo trzech ( nie pamiętam z racji wieku 🤔 - bo to było dawno temu ) Myślę, że nasz operator może kiedyś wprowadzi z powrotem te trzy numery w ofercie FREE oczywiście z aktywacją Konta Ważnego Rok 🙂 .

 


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

SMS wczorajszy o zmianie taryfy


@wscieklaewkanapisał(-a)

@Jarek 

Korzystałam bodajże z dwóch, albo trzech ( nie pamiętam z racji wieku 🤔 - bo to było dawno temu ) Myślę, że nasz operator może kiedyś wprowadzi z powrotem te trzy numery w ofercie FREE oczywiście z aktywacją Konta Ważnego Rok 🙂 .

 


To faktycznie nie za bardzo jest co ci zaoferować. Bo jakbyś korzystała tylko z jednego numeru to numer bez limitu to nadal dobra alternatywa. Owszem wyklucza się z kontem ważnym rok, ale można przedłużyć ważność konta odpłatnie za 29 zł o rok, a to daje 2,25 zł miesięcznie choć trzeba płacić z góry.

Również żałuję Twoich numerów, bardzo fajna i przydatna usługa. Dla dziecka myślę, że nawet bardziej - może wtedy dodać np. numery obu rodziców.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2023
  • 6244
  • 69

SMS wczorajszy o zmianie taryfy

U mnie dziś po południu numer przeszedł do free.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

SMS wczorajszy o zmianie taryfy

No i frrrruuuu 😛 odfrunął dziś mój drugi numer z " ONE " do" FREE" - ale z zaszczytem bom dostała aż dwa SMS-y, a Wy nie he, he 😊

 

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

SMS wczorajszy o zmianie taryfy

Dzieci to teraz wolą siedzieć w internecie @Jarek 🙂

Rodzice dają im pieniążki by sobie kupiły drugie śniadanie, a oni migiem do kiosku po doładowanie 🙂

Ja na tym numerze wykupiłam pakiet 200 za złotych 14 na miesiąc, ale tej osobie  która  korzysta z owego pakietu zbędne są zawarte w nim SMS-y ( laik )

Przydałby się pakiet miesięczny na same rozmowy do wszystkich sieci ( kurka wodna 🤔 już chyba o tym pisałam ) - przepraszam więc jeśli się powtarzam.

 


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

SMS wczorajszy o zmianie taryfy

@wscieklaewka, ja wszystko rozumiem i popieram - sam uważam, że pakiet samych minut - najlepiej włącznie ze stacjonarnymi - byłby dobrym pomysłem. Ale wiedząc, że pracujemy nad uproszczeniem oferty raczej podejrzewam, że nie ma co na to liczyć - choć chcialbym się mylić.

 

Tu warto też zwrócić uwagę, że pozostali operatorzy też już od dłuższego czasu idą w kierunku "Więcej za więcej". Niestety. Dodając trochę nasze otoczenie prawne i zbliżające się ogromne inwestycje i koszty powoli można zapominać o małych pakietach, a niedługo pewnie także o wszelkich bonusach i  prezentach (to prywatne odczucie).


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

SMS wczorajszy o zmianie taryfy

Hm jakbyś mi wyjął to " więcej za więcej " z ust @Jarek 🤔

Oby tylko ten pakiet większy za 300 PLN nie znikł 😮 bo się złamię, padnę, i nie będzie komu mnie podnieść 😯

Myślę, że nie wrócimy do cen z czasów powstania " Jednej Idei " gdzie minuta rozmowy przyprawiała o zawrót głowy 😞

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

SMS wczorajszy o zmianie taryfy

@wscieklaewka mi zwróciłaś uwagę, abym nie krakał 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

SMS wczorajszy o zmianie taryfy


@ketrasaArturnapisał(-a)

@wscieklaewka mi zwróciłaś uwagę, abym nie krakał 😉


No jasne, że Ci 😜

@ketrasaArtur

 

Miałeś " Masz za staż" - ja miałam ale od 25 sierpnia idzie na wieczną emeryturę i on też 😯

@Jarekmiał wyczucie 🤔