Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zamknięcie usługi «Masz za Staż» w Orange na Kartę


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

Zamknięcie usługi «Masz za Staż» w Orange na Kartę

 

  • Informujemy, że 25 sierpnia 2020 r. zamknięta zostanie usługa promocyjna Masz za staż dostępna dla taryf w Orange na kartę.

Abonenci nie akceptujący powyższych zmian, mają prawo do wypowiedzenia umowy do 25.08.2020 r.

 

____________
* Poprawiono czytelność tytułu - Wiktor

8 ODPOW. 8

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Zamknięcie usługi «Masz za Staż» w Orange na Kartę

Taki sms dostalem:

Informujemy, ze 25.08.2020 usluga Masz za staz zostanie wylaczona. Od tego dnia bonusy za doladowanie nie beda przyznawane. Zgromadzone na koncie promocyjnym bonusowe srodki mozna wykorzystac zgodnie z data waznosci konta. Klienci nieakceptujacy tych zmian maja prawo do rezygnacji z uslug na karte do dnia wejscia w zycie zmian.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Zamknięcie usługi «Masz za Staż» w Orange na Kartę

Masz za staż,  skarbonka, bardzo dawne punkty profit zmienione na payback, potem payback. Co następne wyłączył orange? Smsy czy możliwość dzwonienia?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Zamknięcie usługi «Masz za Staż» w Orange na Kartę

Jak jestem w stanie zrozumieć wycofanie np. gratisów do doładowań, które były przy największych nominałach, bo trafiały na konto główne to wycofanie promki, która jedynie zasila konto promocyjne nie zrozumiem kompletnie! Przecież to rozliczane było wewnątrz własnej sieci, a więc znikome koszty lub żadne. Czy chodzi o to, by więcej wydawać kasy na prepaida już? widzę, że nie zatrzymają już tej karuzeli żenady ( okrajanie prepaida ze wszystkiego ) Żenada Drogie Orange i przymiotnik Drogie ma tu dosłowne znaczenie od dłuższego Czasu!


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Zamknięcie usługi «Masz za Staż» w Orange na Kartę

Jest informacja na stronie głównej:

https://www.orange.pl/omnibook/zamkniecie-uslugi-masz-za-staz-w-orange-na-kar-1

 

Dla mnie obecnie to żadna różnica, bo jak mam wykupiony pakiet, to z konta promocyjnego wcale nie wykorzystam środków. Kiedyś korzystałem z tej usługi, jak nie było odpowiednich pakietów lub mało dzwoniłem.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

Zamknięcie usługi «Masz za Staż» w Orange na Kartę

Tak patrząc to jak się miało Nolimits to te promocyjne to bardzo często szło na zmarnowanie


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Zamknięcie usługi «Masz za Staż» w Orange na Kartę

@Windowv2 dokładnie, kilkadziesiąt setek przepadło. Najwięcej straciłem jak miałem MIX-a w Orange.

Często zdarzało się że w ramach reklamacji konsultant zasilał właśnie konto promocyjne, a tych środków nigdy nie dało się użyć. Metoda kija i marchewki. Chcesz, masz, ale nie użyjesz z powodu Nolimit.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zamknięcie usługi «Masz za Staż» w Orange na Kartę

@Windowv2i dlatego to jest pewnie powód wycofania tej archaicznej usługi. Pewnie ilość aktywnych pakietów z nielimitowanymi usługami zdecydowała o zmianach. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Zamknięcie usługi «Masz za Staż» w Orange na Kartę

Nie wszyscy korzystają z pakietów. Dla niektórych osób może być to dobre rozwiązanie, ale to pewnie mniejszość.