Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

SMS wczorajszy o zmianie taryfy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

SMS wczorajszy o zmianie taryfy

Przyjęliśmy zlecenie zmiany numeru i/lub taryfy.

Potwierdzenie zmian wyślemy SMS-em.

Pozdrawiamy Orange

i następny

Informujemy, że od dzisiaj Twoja taryfa to Orange Free na kartę. Wszystkie środki na koncie głównym, usługi dodatkowe lub środki z tych usług zostały przeniesione. Szczegóły na orange. pl

 

Grrrrrr - znaczy się, że mój Orange One przestał istnieć na jednym numerze 😞 bo na drugim mam go dalej i nie oddam jeszcze 🙂 ale ciekawi mnie jakie to zlecenie ode mnie przyjęto bo ja im nie wysyłałam żadnej prośby o przeprowadzce do Free 🤔

 

_______________

* Doprecyzowano temat – moderator Kinga

20 ODPOW. 20

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18869
  • 54010
  • 743

SMS wczorajszy o zmianie taryfy

@wscieklaewka pewnie przeniesienie do FREE odbyło się z automatu, ale nie wszystkie numery na raz, natomiast zostały potwierdzenia SMS-owe zostały tak, jak być to Ty wysyłała zlecenie na zmianę taryfy. Niedługo pewnie i drugi numer też dostanie takie SMS-y i zmianę taryfy na FREE.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16050
  • 84

SMS wczorajszy o zmianie taryfy

Orange One to taryfa archiwalna w Orange na kartę – już od dawna nie można na nią przejść, ani jej aktywować np. kupując nowy starter. i też dlatego przerzucają już na Orange Free na kartę.
Wszystkie środki (zarówno te znajdujące się na koncie głównym jak i środki z pakietów dodatkowych) zostaną przeniesione z taką samą ważnością, jak w starej taryfie. Klient nic nie traci a migracja odbywa się automatycznie i bez żadnych kosztów dla Klienta.
Ale wyjątkowo nie ma w ofercie  Orange Free na kartę. Usługi Twoje numery za nią jest usługi Numer bez limitu proponowana.

_________________
* Wpis poddany edycji - moderator Kinga


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

SMS wczorajszy o zmianie taryfy

U mnie w identyczny sposób nastąpiła zmiana taryfy na Orange free na kartę. Czy są jakieś negatywne konsekwencje, np. utrata profitów za staż..? Wiadomo skąd taki ruch Orange'a?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16050
  • 84

SMS wczorajszy o zmianie taryfy

@Agata22  To nie błąd czytaj niżej 🙂 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

SMS wczorajszy o zmianie taryfy

@Agata22 

Pisali już o tym wcześniej - nic nie tracisz ( chodzi o te profity ) ale osobiście ja nie jestem szczęśliwa z powodu likwidacji taryfy ONE ponieważ w niej była opcja " trzy numery" które były bardzo atrakcyjne, a teraz pozostaje aktywacja wyłącznie do darmowych rozmów w Orange "

🤔Tyle że gdybym chciała go aktywować to obawiam się, że stracę Konto Ważne Rok  ( nie jestem do końca pewna ale jakoś takoś mi się widzi toto )

 

@ketrasaArtur Nie kracz 😛

🤗 Witaj @Citi2017 

Archiwalna tom ja jest, a nie taryfa 🙂

Dzięki 🌞

___________
* Scalono trzy posty w jeden zgodnie z Netykieta – moderator Kinga


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16050
  • 84

SMS wczorajszy o zmianie taryfy

@wscieklaewka  Priv wiadomości masz więcej info  o zmianach   🙂 Nic nie tracisz  po przejściu .


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

SMS wczorajszy o zmianie taryfy


@Citi2017napisał(-a)

@wscieklaewka  Priv wiadomości masz więcej info  o zmianach   🙂 Nic nie tracisz  po przejściu .


Nie tracę profitów - to wiem @Citi2017 

Ale gdybym aktywowała sobie numer bez limitu to tracę konto ważne rok gdyż -

Usługa wyklucza się z usługą Konto Ważne Rok...

PW odczytałam dzięki 🙂

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16050
  • 84

SMS wczorajszy o zmianie taryfy

@wscieklaewka  zgadza się tylko nie smuć się 🙂 


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 2051
  • 6373
  • 70

SMS wczorajszy o zmianie taryfy

@Agata22 orange od jakiegoś roku nasiliło porządki w ofercie prepaid, głównie polega to na likwidacji pakietów i starych taryf oraz podwyżkach cen. Informacja z zamknięciem ONE pojawiła się jakiś czas temu na forum

https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Zamkni%C4%99cie-Orange-ONE-20-07-2020/m-p/210986#M17578

(po migracji na FREE nie będzie dostępna jedna usługa)

oraz w dziale Ważne komunikaty (na dole strony, małe szare literki na czarnym tle).

U mnie taryfa ONE jeszcze jest, ale pewnie to się szybko zmieni.