Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

SMS od Orange o aktywacji usługi Watchmovie

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 0

SMS od Orange o aktywacji usługi Watchmovie

Witam jestem nieskromnym przypadkiem osoby, która doświadczyła oszustwa nie akceptując żadnego regulaminu. Obarczona kwotą ponad 20 zł do faktury. Jak mam sie odwołać. Może mi ktoś pomóc? Reklamacji nie przyjmą, dziś dostałam info z salonu. 

 

Ja nawet nie wchodziłam na żadne linki, nie wpisywałam pinu i zyskałam 3 aplikacje za kilkanaście złotych, których w ogóle nie zamawiałam. Takich oszukanych ludzi może być więcej? Nie wiem jak mam to rozegrać, ale jest to w cholerę nie uczciwe.

 

________________
* Scaliłem wpisy – moderator Michał


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

SMS od Orange o aktywacji usługi Watchmovie

@AniteB1  zablokuj w Mój Orange wszystkie usługi premium i prenumeratę, limit też warto zrobić na 3 zł, to raczej nic ci się nie aktywuje, zgłoszenie zrobić u firmy co ci aktywowała gry 😎


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

SMS od Orange o aktywacji usługi Watchmovie

@AniteB1  zrób tak jak pisze @IreneuszCD zablokuj w Mój Orange wszystkie usługi premium i prenumeratę 🙂

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 0

SMS od Orange o aktywacji usługi Watchmovie

Dziś to właśnie przez biuro zrobiłam, ale jak to jest możliwe, bym była oszukana na około 30 zł. To jest jawna niesprawiedliwość. Jak mogłam wpisać piny uruchamiając cokolwiek skoro nawet żadnego smsa w 2 usługach nie wysłałam. Skandal. 😱


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 0

SMS od Orange o aktywacji usługi Watchmovie

Dodatkowo na adres mailowy znaleziony w necie wysłałam takiego maila 

 

Screenshot_20230327_212015_Gmail(1).jpgScreenshot_20230327_212005_Gmail(1).jpg

 

________________
* Wstawiłem grafikę dodaną jako załącznik – moderator Michał


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

SMS od Orange o aktywacji usługi Watchmovie

@AniteB1  przesyłam ci linka artykuł Orange informacje dotyczące usług Premium jak zablokować, jak wyłączyć usługi Premium  https://www.orange.pl/omnibook/uslugi-premium# 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 247
  • 1579
  • 0

SMS od Orange o aktywacji usługi Watchmovie


@AniteB1napisał(-a)

..... ale jak to jest możliwe, bym była oszukana na około 30 zł. To jest jawna niesprawiedliwość. Jak mogłam wpisać piny uruchamiając cokolwiek skoro nawet żadnego smsa w 2 usługach nie wysłałam. Skandal. 😱


To są kluczowe pytania i ciągle nie doczekaliśmy się pełnych odpowiedzi 😞


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 20
  • 68
  • 1

SMS od Orange o aktywacji usługi Watchmovie

Myślę, że dobrym krokiem jest pisanie skarg do UKE. Im więcej takich zgłoszeń będzie, tym szybciej Orange będzie musiał się z tym problemem zmierzyć i to na poważnie a nie udając, że coś robią. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

SMS od Orange o aktywacji usługi Watchmovie

Mam taki samy problem, cały czas dostawałam SMS o treści: Nie otrzymales dostepu do Watchmovie.pl.Czy posiadasz srodki(tel.na karte)? Skontaktuj sie z Pass2Mobile pod adresem pomoc@justpay.pl. Ale ja nie aktywowałam Watchmovie nawet nie wiem co to, i nie chce za to płacić. Dzisiaj dostaje SMS o treści: Przedluzasz dostep do Watchmovie, koszt 21,99zl co 7 dni. Reklamacje do Pass2Mobile pod adresem bok@watchmovie.pl Rezygnacja: STOP WATCHMOVIE na 80460 (0zl). Nic nie chciałam przedłużać, więc napisałam na numer 80460 STOP WATCHMOVIE ale moje 21,99 zł nie wróciły do mnie. Nie dawałam zgodę o to żeby zapłacić 21,99zł.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

SMS od Orange o aktywacji usługi Watchmovie

Napisz reklamacje na podany mail.