Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Słaby zasięg internetu w domu

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 456
  • 3917
  • 20

Słaby zasięg internetu w domu

@xemaro niestety prywatnie nie. Opcje techniczne wyżej zostały przedstawione. Z Orange nic więcej z zasięgiem nie wyczarujesz. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Słaby zasięg internetu w domu

@agat13 , a jakie routery, Twoim zdaniem, zasługują na uwagę? Może @ketrasaArtur  ma na oku inne? O budżet nie pytajcie😀


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13847
  • 56956
  • 684

Słaby zasięg internetu w domu

@bronzub Nie pytam i polecę ZTE Router MC801A 5G. Wszystkie częstotliwości, agregacja, antena zewnętrzna, wifi AX...

Z jednym trzeba uważać, to IPv6, które ustawiane jest z defaultu i trzeba ustawiać profil z IPv4 i po bólu...Podobno śmiga...Jednak jako osobie zorientowanej nie muszę przypominać, że to połowa sukcesu: drugą jest zasięg, możliwości i obciążenie BTS-ów w okolicy


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Słaby zasięg internetu w domu

@agat13 , dziękuję😊


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 388
  • 1957
  • 3

Słaby zasięg internetu w domu

W tamtym roku osobiście miałem problem z internetem nie jest to operator Orange tylko mój pracodawca.Korzystam z kostki wiecie taka oferta co kiedys była dostępna pełny no limit bez ograniczeń.Ofertę mogę sobie przenieśc do innej miejscowości i tam też bedzie bez ograniczeń.Miałem problem z LTE w ogóle z internetem okazało sie że w mojej lokalizacji ktoś blokuje specjalnie sygnał mojego pracodawcy sprawę skierowano na drogę prawną.Nie tylko UKE ale także sam osobiście zadbałem o to bym mógł korzystać z pełnej usługi i okazało się że ktos specjalnie zakłóca mój sygnał.Sprawa została rozwiązana.Ktoś kto robił to dostał kare powyżej kwoty 10 tys zł za posługiwanie sie nie legalnymi urzadzeniami.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13847
  • 56956
  • 684

Słaby zasięg internetu w domu

@Luki9 Wcale nie musiał blokować sygnału.Wystarczy, że założył nielegalny retransmiter w świetle BTS-a. Oba urządzenie się zakłócają.