Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rzekomo wykorzystany pakiet internetowy orange free na kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Rzekomo wykorzystany pakiet internetowy orange free na kartę

Wlasnie zmienilem taryfe na orange free i gdy spodziewalem sie promocyjnego pakietu internetowego dowiedzialem sie ze niby je wykorzystalem co jest niemozliwe bo doladowalem konto 10 minut temu. Czy ktos obeznany wie o co moze chodzic i co jest nie tak?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Rzekomo wykorzystany pakiet internetowy orange free na kartę

Sprawę najlepiej wyjaśnić na BOK http://orange.pl/kontakt bo tu na Nasz Orange nikt nie będzie miał wglądu w konkrety.

A jakie czynności dokonałeś? najpierw doładowanie czy zmiana taryfy? dostałeś smsa o przyznaniu bonusu na internet (bonus dostaje się w ciągu 24h od doładowania, nie zawsze od razu)?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Rzekomo wykorzystany pakiet internetowy orange free na kartę

Sprawę najlepiej wyjaśnić na BOK http://orange.pl/kontakt bo tu na Nasz Orange nikt nie będzie miał wglądu w konkrety.

A jakie czynności dokonałeś? najpierw doładowanie czy zmiana taryfy? dostałeś smsa o przyznaniu bonusu na internet (bonus dostaje się w ciągu 24h od doładowania, nie zawsze od razu)?


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Rzekomo wykorzystany pakiet internetowy orange free na kartę

Witam...

Wczoraj zmieniłam taryfę na Orangee Free i po otrzymaniu sms-a potwierdzającego zmianę taryfy doładowałam konto za 30 zł.dostałam smsa że przyznano mi pakiet internetu 15 gb ale 1 gr za 100kb a miał to być darmowy pakiet internetu za doładowanie.Byłam około 8 minut na Youtubie i pobrało mi 0,80 gr...zanim wykorzystam pakiet niby "darmowego " internetu to na koncie nie pozostanie mi ani złotówka.

Proszę mi wyjaśnić jak to jest z tym darmowym internetem za doladowanie bo darmowy to darmowy a nie pobiera z konta i to nie mało !!!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Rzekomo wykorzystany pakiet internetowy orange free na kartę

Niestety tu tego nie sprawdzimy. Skontaktuj się z BOK - link wyżej.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Rzekomo wykorzystany pakiet internetowy orange free na kartę

W obecnej chwili to raczej nie będzie to możliwe ponieważ konsultanci już nie są dostępni .


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Rzekomo wykorzystany pakiet internetowy orange free na kartę

Na czacie nie ma, ale infolinia czynna jest całą dobę.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Rzekomo wykorzystany pakiet internetowy orange free na kartę

Cześć,


SMS o koszcie (1gr/100 kB) to SMS automatyczny wysyłany po zmianie taryfy.
Sam bonus wpływa w ciągu maksymalnie 24 godzin od doładowania, zwykle 15-30 minut po doładowaniu - powinien być potwierdzony SMS-em.

 

Jeśli otrzymujesz informację, że wykorzystałeś już bonus na start, to możliwe, że bonus nie został jeszcze wykorzystany.

Poczekaj trochę i sprawdź ponownie kodem *101*01#

 

Jeśli minęło ponad 24 godziny od doładowania, a nadal masz ten komunikat, skontaktuj się z nami na infolinii lub czacie.

 

Pamiętaj także, że bonus możesz wykorzystać tylko w Polsce. Będąc w UE, nie zadziała.