Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozmowy i SMSy bez limitu + GB


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Rozmowy i SMSy bez limitu + GB


@Anonimnapisał(-a)

Czy jeżeli 9 listopada minie mi rok karty w orange to 4.12.2019 gdy się odnowi pakiet to będę mieć 17 GB + 4 GB za odnowienia?


Nie, dostaniesz 1 GB więcej niż w poprzednim miesiącu. Więc jeśli w poprzednim miesiącu miałeś 18 GB, to w następnym 19 GB.

Liczba GB na start jest przyznawana w pierwszym miesiącu aktywacji i dotyczy wyłącznie aktywacji. Następnie liczba GB za odnowienia jest określana na stałej zasadzie - tyle ile w poprzednim cyklu + 1 GB.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Rozmowy i SMSy bez limitu + GB

Nie byłbym tego taki pewny.

Według mnie staż zostanie uwzględniony w grudniu.

Chyba, że coś w międzyczasie zmienią - poprawią.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rozmowy i SMSy bez limitu + GB

@andrzej1441 według mnie też powinien staż być uwzględniony. Nabyte usługi nie powinny mieć zmienionych zasad.

Czyli np. jak miałeś 15 GB, to powinieneś w grudniu dostać 17 GB + ilość cykli od uruchomienia usługi w GB + 1 GB za kolejne odpowiedzenie usługi.

Zresztą, wszystko wyjaśni się w grudniu.

Jeżeli pamiętasz, kiedy włączyłeś usługę i  staż w sieci, to można już łatwo obliczyć.

Konsultanci BOK mogą udzielić takich informacji.

Ja na jednym z moich numerów mam już chyba coś około 40 GB w następnym cyklu przyznane Emotikon: Mrugający


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Rozmowy i SMSy bez limitu + GB

cykl7.png

Screen wymaga wyjaśnienia.

Data 2019-09-12 to data wybrania-wykupienia cyklu 7-dniowego przy aktywnym cyklu 31 dniowym (aktywowanym chyba w maju 2018 roku).

Cykl 7-dniowy zgodnie z pierwszym wypunktowaniem na screenie włączony w zakładce opcje usługi.

Ostanie automatyczne przedłużenie 31-dniowego było na początku września 2019 roku.

Tak to działa.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rozmowy i SMSy bez limitu + GB

Rozwiązanie do uruchomienia pakietu Rozmowy i SMS-y + GB (z kumulacją) po 19.09.2019r.

https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Starter-30z%C5%82-Rozmowy-i-SMS-y-bez-limitu-do-wszystkich-1...

 

Karta SIM aktywowana 20 listopada 2019r. Pakiet uruchomiony za 25 PLN. Po miesiącu od aktywacji sprawdzę jak się odnowi ile przybędzie GB.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rozmowy i SMSy bez limitu + GB

Zmiany w regulaminie od 10 lutego 2022r, dotyczą sumowania GB oraz możliwości włączenia pakietu jednorazowego podczas aktywnego pakietu cyklicznego. Więcej info:

https://www.orange.pl/omnibook/zmiany-w-regulaminie-uslugi-rozmowy-i-sms-y-bez-limitu-do-wszystkich-...

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Rozmowy i SMSy bez limitu + GB

Powinni także powrócić do zachowania licznika automatycznych odnowień jakie było przed wprowadzeniem wszech obecnego pakietu 5 GB za 5 zł z terminem ważności usługi do której został dokupiony.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 120
  • 0

Rozmowy i SMSy bez limitu + GB

Jeśli ktoś potrzebuje mam 2 nierejestrowane i nie aktywowane startery ze starą wersją usługi ważne do końca tego roku. Info na PW.