Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozmowy i SMSy bez limitu + GB

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Rozmowy i SMSy bez limitu + GB

Wpis wyodrębniony jako nowy temat - moderator Bartłomiej

 

Witam. Mam 1 pytanie odnośnie pakietu: Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich + GB i tym tekstem: UWAGA! Pakiet dostępny tylko dla numerów, które zostały aktywowane w Orange na kartę przed 19/09/2019. Jestem w Orange na kartę i używam tego pakietu. Chodzi mi o to, że chcę przejść do nju mobile na abonament ale czy jak będę chciał wrócić do orange na kartę to czy będę mógł włączyć ten powyższy pakiet znowu czy będę mógł tylko włączyć ten z mmsami za 30 zł?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Rozmowy i SMSy bez limitu + GB

@Krzysiek499 Niestety po odejściu i ponownym powrocie będzie tylko opcja za 30 zł 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rozmowy i SMSy bez limitu + GB

Z tym samym numerem już nie włączysz tego za 25 zł.
Pakiet można włączyć na nowych numerach tylko z dedykowanym starterem za 30 zł ale tam dostaniesz nowy numer z puli.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Rozmowy i SMSy bez limitu + GB

@Krzysiek499 Niestety po odejściu i ponownym powrocie będzie tylko opcja za 30 zł 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Rozmowy i SMSy bez limitu + GB

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rozmowy i SMSy bez limitu + GB

@Krzysiek499 pakiet: Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich + GB można włączyć na każdym numerze, który został zarejestrowany i aktywowany w sieci Orange przed 19 września 2019r. Jeżeli przejdziesz do innego operatora, nawet do NJU i wrócisz ponownie do Orange na karę, to czas aktywacji jest już liczony od początku, więc będzie możliwości aktywowania pakietu za 25 PLN. Dostępny będzie pakiet za 30 PLN:

Rozmowy, SMSy i MMS-y bez limitu do wszystkich + GB.

Wyjątkiem jest starter z edycji limitowanej, gdzie możesz go aktywować w dowolnym momencie i z automatu dostajesz pakiet: Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich + GB za 25 PLN, ale już z innym numerem:

https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Starter-30z%C5%82-Rozmowy-i-SMS-y-bez-limitu-do-wszystkich-1...