Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozmowy i SMS-y oraz GIGAntyczne pakiety internetu


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Rozmowy i SMS-y oraz GIGAntyczne pakiety internetu

Cześć 🙂

Z przyjemnością informuję, że z dniem dzisiejszym wprowadzamy zmiany w usługa Rozmowy i SMS-y oraz GB, a także Rozmowy i SMS-y oraz GB dla przenoszących numer (jednocześnie, zmianie ulegnie nazwa tej drugiej promocji).

 

Z pakietu za 35 zł, mogą korzystać nasi klienci w dowolnej ofercie na kartę. W zalezności od stażu, otrzymają oni ilość GB zgodną z tabelką:
Pakiet za 12 zł na 7 dni da do dyspozycji 15 GB. W cyklicznej usłudze, nadal otrzymywać będzie z każdym odnowieniem o 1 GB więcej. Na przykład po 5 odnowieniu, będzie to nawet 25 GB 🙂

 

Warto korzystać z Orange Free, gdzie za samo doładowanie dostaniesz jeszcze 15 GB gratis 🙂

 

Warto przenieść numer do Orange na kartę, gdyż po przeniesieniu, za 28 zł otrzymujesz Rozmowy i SMS-y bez limitu oraz 35 GB. A w wersji cyklicznej, z każdym odnowieniem, o 1 GB więcej 🙂

 

Wybierz Orange już dziś 🙂

11 ODPOW. 11

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Rozmowy i SMS-y oraz GIGAntyczne pakiety internetu

Na stronie http://www.orange.pl/kid,4002009309,id,4004954035,article.html jest małe nieprecyzyjne określenie: "Z nielimitowanych rozmów i SMS-ów możesz korzystać ze wszystkimi w kraju i w roamingu w Unii Europejskiej." Nieogarnięci mogę rozumieć, że połączenia międzynarodowe są w pakiecie.

 

I w regulaminach jest chyba poważny błąd. Uzupełniono go o punkt dotyczący korzystania w roamingu. Niestety wszystkie podpunkty dotyczące lejka powinny dotyczyć transmisji w kraju, chyba, że pojawiła się roamingowa wersja lejka. A w dokumentach nie ma rozróżnienia.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7052
  • 183

Rozmowy i SMS-y oraz GIGAntyczne pakiety internetu

A doczekamy się kiedyś darmowych MMSów w pakietach ?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Rozmowy i SMS-y oraz GIGAntyczne pakiety internetu

Trochę lipa dla stałych klientów vs przenoszący. Ja mam za 28 zł na szczęście.

 

Ilość nie do przerobienia, ale tak to już będzie wyglądać, bo z obniżek cen nie ma co się spodziewać. U mnie na razie 165 GB w bonusach ważne 330 dni. 😉 Łącznie ponad 200 GB z pakietem.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

Rozmowy i SMS-y oraz GIGAntyczne pakiety internetu

Ta oferta jest na plus, ale tylko dla niektórych. Ja wolał bym obniżenie ceny pakietu, bo coraz bardziej myślę o migracji do t-mobile, gdzie jest "tylko" 10GB z no-limit za 25zł!!!


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 9
  • 1

Rozmowy i SMS-y oraz GIGAntyczne pakiety internetu

Nie chcąc zakładać nowego tematu zapytam tutaj.

 

W jaki sposób sprawdzić, ile GB jeszcze zostało do wykorzystania w roamingu w ofercie OFnK? Nadmienię, że w aplikacji na iOS oraz po zalogowaniu na www nie znalazłem takiej informacji. Wysłanie sms ILE po 8095 również nie zwraca informacji o ilości pozostałych GB. Pozostaje coś innego niż włączenie licznika danych w telefonie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Rozmowy i SMS-y oraz GIGAntyczne pakiety internetu

@Id: na dziś tego nie sprawdzisz, trwają prace nad wdrożeniem mechanizmu na sprawdzanie.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Rozmowy i SMS-y oraz GIGAntyczne pakiety internetu


ld napisał(-a):

Nie chcąc zakładać nowego tematu zapytam tutaj.

 

W jaki sposób sprawdzić, ile GB jeszcze zostało do wykorzystania w roamingu w ofercie OFnK? Nadmienię, że w aplikacji na iOS oraz po zalogowaniu na www nie znalazłem takiej informacji. Wysłanie sms ILE po 8095 również nie zwraca informacji o ilości pozostałych GB. Pozostaje coś innego niż włączenie licznika danych w telefonie?


W samym Orange Free na kartę, nie masz żadnego pakietu do wykorzystania w UE - bonusu nie można wykorzystać w roamingu.

Aby móc skorzystać z roamingu, musiałbyć włączyć jedną z poniższych usług:

/t5/image/serverpage/image-id/3633iD887F8155CACFFAD/image-size/large?v=1.0&px=999

 

Stanu internetu w roamingu nie możesz samodzielnie sprawdzić - ale już pracujemy nad stosownym rozwiązaniem.

 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Rozmowy i SMS-y oraz GIGAntyczne pakiety internetu

Witam serdecznie - a co z MMS'ami - nie widzę w ogóle tej kwestii w regulaminie?


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Rozmowy i SMS-y oraz GIGAntyczne pakiety internetu

W wymienionych pakietach nie ma nielimitowanych MMS-ów.