Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB za 25zł/mc przedłużenie ważności pakietów

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB za 25zł/mc przedłużenie ważności pakietów

Dzień dobry, posiadam wyżej wymieniony pakiet w wersji jednorazowej na rok, czy możliwe jest zachowanie zgromadzonych GB przechodząc na pakiet z Rozmowy SMS, MMS bez limitu... za 360 zł/rok? 

Z góry dziękuję 

Grzegorz 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB za 25zł/mc przedłużenie ważności pakietów

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB za 25zł/mc przedłużenie ważności pakietów

Tak, GB i okresy ważności się zsumują. Punkt 53 regulaminu

https://dokumenty.orange.pl/bw/dokumenty/20155/0/106171/3af8e54c-089c-4dd6-8f30-56cc009deac6


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB za 25zł/mc przedłużenie ważności pakietów

@Grzechlo gdzieś na blogu Orange była informacja, że GB z pakietu Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB za 25zł/mc sumują się z pakietem Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB za 30zł/mc. Czy zsumują się GB z pakietu za 360 zł? Nie potwierdzę, nie sprawdzę, bo wolę jeszcze zostać przy pakiecie za 25 zł.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1680
  • 3

Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB za 25zł/mc przedłużenie ważności pakietów

Ja to robiłem miałem no limit za 25 zł i przeszedłem na pakiet 30 zł tylko nie wyłączałem pakietu za 25zł przeszedłem tak przez aplikacje mobilna Mój Orange potwieradzam wszystkie uzbierane GB przeszły nic nie znikło dodatkowo pakiet no limit 25 zł miałem ciut dłużej wydłuzony i on przeszedł dalej oczywiście mówimy tu cały czas o usłudzę cyklicznej.