Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozłączanie połączeń dokładnie po upływie dwóch godzin


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 350
  • 1773
  • 3

Rozłączanie połączeń dokładnie po upływie dwóch godzin


@Kimirikonapisał(-a)

@Luki9 masz kartę czy abonament?


Kimiriko na kartę 🙂


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3238
  • 7580
  • 140

Rozłączanie połączeń dokładnie po upływie dwóch godzin

@Luki9 , daj znać jak będziesz testował (lub po prostu korzystał) większą ilość rozmów w ciągu dnia  w skali tygodnia lub miesiąca.

 

min. Kilka rozmów dziennie trwające po ok 20-50 min. 

 

Jeszcze nie miałem takiej okazji 😉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 411
  • 1059
  • 7

Rozłączanie połączeń dokładnie po upływie dwóch godzin

W moim przypadku Orange na karte, rozmowy do Play. Ponad 3 godziny bez rozłączania. Oczywiście Orange dzwoni do Play. Obie osoby bez przemieszczania się.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2114
  • 11891
  • 54

Rozłączanie połączeń dokładnie po upływie dwóch godzin

Ostatnio rozmawiałem 3godziny na prepaid Orange i nie rozłączyło, ale słuchawka BT już kończyła współpracę 😃

Ja i tak wtedy długo rozmawiałem, standard to 15 minut, nuży mnie dłuższe gadanie, wolę spotkania, ale ja chyba wyjątkiem jestem, kiedyś zostawało mi z 300 minut  sporo, połączeń robiłem dużo, ale preferuję krótkie rozmowy, szkoda czasu na rozmowy, tak jak na pisanie na FB o wszystkim i niczym 😎


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3238
  • 7580
  • 140

Rozłączanie połączeń dokładnie po upływie dwóch godzin

@IreneuszCD @Luki9 , @jaryn 😉

Dziękuje Wam za podzielenie się informacjami. 👍🙂

 

Traktuje to trochę jak obserwacje zachowań użytkowników w sieciach komórkowych i działania samych sieci względem blokad w PrePaid. Dużo się zmienia 🙂

 

Userzy, którzy korzystają intensywnie z telefonu - mile widziane przemyślenia. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2114
  • 11891
  • 54

Rozłączanie połączeń dokładnie po upływie dwóch godzin

@Ron  ja uważam, że te rozłączanie, to łapie gaduły i tych co wydzwaniają do ludzi zarobkowo, cały dzień, prepaid do tego nie służy, pewnie jakiś algorytm jest i monitoruje numer, ja od znajomych o czymś takim nie ma słyszałem, lubią pogadać długo i nigdy ich nie rozłączyło 😎


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3238
  • 7580
  • 140

Rozłączanie połączeń dokładnie po upływie dwóch godzin

@IreneuszCD , sporo osób lubi dużo gadać nie koniecznie zarobkowo, więc prepaid czy abo nie ma znaczenia. Jak sam widzisz jak ktoś lubi dużo gadać, jak Twoi znajomi i nie robią tego zarobkowo... 

 

Nie wolno robić call center, czyli masowo wykonywać połączeń na różne numery, ale dużo rozmów nawet dłuższych na kilka tych samych numerów (rodzina, znajomi), to nie call center. 🙂📶 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2114
  • 11891
  • 54

Rozłączanie połączeń dokładnie po upływie dwóch godzin

@Ron system pewnie jakoś to klasyfikuje, tak jak z sms, ja uważam że gaduły, nie łapią się w te widełki, ale różnie bywa, pewnie jak raz wpadniesz na czarną listę, to potem co 2 godziny rozłącza 😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3238
  • 7580
  • 140

Rozłączanie połączeń dokładnie po upływie dwóch godzin


@IreneuszCDnapisał(-a)

, ale różnie bywa, pewnie jak raz wpadniesz na czarną listę, to potem co 2 godziny rozłącza 😉


To rozłączanie to nie problem. Dopiero jak dojdzie do zablokowania numeru, bo o to mi chodzi. Rozłaczanie nie uważam za uciążliwe 🙂