Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rok ważności konta i przeniesienie numeru z Play


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 515
  • 953
  • 3

Rok ważności konta i przeniesienie numeru z Play


@Piotrekk85napisał(-a)
Rok ważności konta (i na internet) po przeniesieniu numeru jest za darmo na pierwszy rok (!). Nie trzeba włączać żadnych usług, czy to płatnych czy bezpłatnych.

Niestety tak było, ale zrobili "promocję" na wakacje 😒

Szczegóły w regulaminie:

https://dokumenty.orange.pl/bw/dokumenty/20155/0/127436/e739bfe2-ceca-40ef-8e88-e70388206a1b


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32603
  • 37833
  • 1375

Rok ważności konta i przeniesienie numeru z Play

Poproszę komunikat o wycofaniu starej oferty. Ona jest schowana na stronie, ale info o wycofaniu nie było.

Promocja daje trochę inny wariant rocznej ważności.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19051
  • 54788
  • 748

Rok ważności konta i przeniesienie numeru z Play

Pomagam znajomemu przenieść numer do Orange, więc jestem obecnie na bieżąco jak wygląda stan konta po otrzymaniu karty SIM z numerem tymczasowym. Karta SIM została dostarczona w piątek, 19 lipca. Aktywacja dopiero w niedzielę, 21 lipca, bo przeniesienie numeru jest planowane na 29 lipca. Około 20 minut po północy włożyłem kartę SIM do telefonu i uruchomiłem. Numer tymczasowy od razu został aktywowany. Przed chwilą sprawdziłem jeszcze raz stan kont. Ważność numeru na połączenia wychodzące: 32 dni, stan konta głównego 0 zł, GB brak. Obecnie mogę sprawdzić tylko kodami USSD, bo trwają prace serwisowe. Jeśli stan konta się zmieni, to powiadomię.

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 51
  • 0

Rok ważności konta i przeniesienie numeru z Play

Nie no to są jakieś jaja z tym Orange......

Przeniosłem numer poprzez stronę,wszystko było by git tylko że nie mam żadnej informacji dotyczącej wysłania nowej karty. Żadnego maila z potwierdzeniem zawarcia umowy,żadnego info dotyczącego nadania nowej karty.

Gdy kontaktuje się z Orange to w odpowiedzi dostaje wiadomość,że muszę się zalogować poprzez aplikację Orange żeby jako klient na kartę porozmawiać.

Nie mogę się zarejestrować,bo pisze że numer nie jest z Orange. Nie działa ori numer z Play jak i ten tymczasowy.

Masakra jakaś....


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19051
  • 54788
  • 748

Rok ważności konta i przeniesienie numeru z Play

@Luki_87 dostałeś na e-maila potwierdzenie, że wniosek o przeniesienie jest przyjęty? Mi za pierwszym razem nie poszło, bo sesja wygasła, składałem jeszcze raz przez stronę internetową i za drugim razem przyszło potwierdzenie, że numer XXX XXX XXX ma wyznaczoną datę przeniesienia, numer tymczasowy oraz numer zlecenia i hasło do śledzenia.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 51
  • 0

Rok ważności konta i przeniesienie numeru z Play

Spróbuję raz jeszcze to wypełnić,najwyżej mi odrzuci,dzięki za info.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19051
  • 54788
  • 748

Rok ważności konta i przeniesienie numeru z Play

@Luki_87 warto przed kolejną próbą wyczyścić ciasteczka, może nawet historię i pliki tymczasowe, aby przeglądarka byłą czysta. Przerwanie sesji w trakcie składania wniosku o przeniesienie może być nieskuteczne. Ja kilka razy przez stronę www przenosiłem numer i zawsze się udawało. Ostatnio za drugim razem, ale to sesja wygasła, bo za długo zwlekałem.

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 51
  • 0

Rok ważności konta i przeniesienie numeru z Play

Sprawa wygląda.tak,że byłem w salonie Orange.

Wniosek złożony,wszystko zaakceptowane tylko zejść na SMS i zgłosić się do salonu po nową kartę.

Na odchodne zapytałem, aby się upewnić czy po przeniesieniu numeru będę miał konto ważne przez rok (wychodzące/przychodzącej)........

"ale nic takiego u nas nie ma......"

Więc pytam o zgody marketingowe etc, nie ma to nic z tym wspólnego.

Konto jest ważne przez rok tylko na przychodzące.

 

Szczerze to już mam dość Orange i tego całego zamieszania z przeniesieniem numeru.

Jak nie wniosek nie przechodzi, to znowu zamieszanie z ważnością konta.

Otrzymam nową kartę, wykorzystamy co tam na koncie będzie i się pożegnamy.....

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32603
  • 37833
  • 1375

Rok ważności konta i przeniesienie numeru z Play

Rok włącza się o ile taryfa to Orange free na kartę.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 51
  • 0

Rok ważności konta i przeniesienie numeru z Play

Na chwilę obecną mam taryfę w Play.

Jak dostanę kartę z Orange to wtedy mam zmienić taryfę na Orange Free ?