Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rok ważności konta i przeniesienie numeru z Play


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 51
  • 0

Rok ważności konta i przeniesienie numeru z Play

Dzień dobry.

 

Potrzebowałem karty SIM do zegarka dla dziecka. Trafiła się darmowa karta z Play i taką aktywowałem, ale chcę teraz przenieść numer do Orange. Z tym nie ma problemu, ale potrzebuję uzyskać rok ważności konta na rozmowy przychodzące i wychodzące bez konieczności doładowywania numeru

Nie chcę doładowywać dziecku konta co miesiąc bądź co trzy, bo połączenia wychodzące będą się raczej odbywała z mojej strony.

 

Dlatego szukam taryfy, która umożliwi mi doładowanie mu konta na przykladową kwotę 50pln bez konieczności doładowania,aby przedłużyć ważność konta.

 

Czy muszę się udać do Orange czy mogę to zrobić z poziomu telefonu ?

44 ODPOW. 44

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32602
  • 37823
  • 1375

Rok ważności konta i przeniesienie numeru z Play

Obecnie po przeniesieniu numeru z innej sieci do taryfy Orange Free na kartę - roczna ważność jest dana z automatu na rok po przeniesieniu za darmo, Bez kodów czy innych dodatków.

Potem można włączyć usługę z roczną ważnością, ale promocje w Orange lubią się zmieniać i nie wiadomo co będzie za rok.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2856
  • 7239
  • 189

Rok ważności konta i przeniesienie numeru z Play

Edit:

Na stronie Orange > oferta > orange na kartę > przenieś numer

https://dokumenty.orange.pl/bw/dokumenty/20155/0/127436/e739bfe2-ceca-40ef-8e88-e70388206a1b


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 51
  • 0

Rok ważności konta i przeniesienie numeru z Play

Niestety pierwszy link nie działa.....


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32602
  • 37823
  • 1375

Rok ważności konta i przeniesienie numeru z Play

Wejdź na stronę orange.pl i oferty/na kartę. Możesz przenieść numer online jak i w salonie. Jak Ci wygodniej.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 51
  • 0

Rok ważności konta i przeniesienie numeru z Play

W takim razie o co chodzi z pierwszym miesiącem za darmo,a każdy kolejny 35pln ?

1000003613.jpg


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2856
  • 7239
  • 189

Rok ważności konta i przeniesienie numeru z Play

Chodzi o pakiet No Limit, po promocji możesz go wyłączyć,


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19047
  • 54786
  • 748

Rok ważności konta i przeniesienie numeru z Play

@Luki_87 przeniesienie numeru możesz wykonać online, na stronie:

https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte

Odszukaj zakładkę: Przenieś numer i odbierz 1000 GB. Po przeniesieniu numeru do Orange ważność na połączenia wychodzące wynosi miesiąc, na odbieranie rok.

Połączenia wychodzące można jeszcze wydłużyć o kolejny miesiąc aktywując bezpłatny pakiet bez limitu, SMS o treści START na numer 814. Nie ponosi się dodatkowych żadnych opłat.

 

Jak doładujesz numer kwotą minimum 30 zł, to można aktywować usługę Więcej czasu na internet, proponuję kodem USSD: *101*365# i zielona słuchawka. Wydłuży się wtedy czas konta GB z doładowań oraz konta głównego. Koszt 29 zł.

https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/31349/fa1ee392-ea88-4300-9320-b5fa7ab2d5d5.pdf

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19047
  • 54786
  • 748

Rok ważności konta i przeniesienie numeru z Play


@Luki_87napisał(-a)

W takim razie o co chodzi z pierwszym miesiącem za darmo,a każdy kolejny 35pln ?

1000003613.jpg


Po przeniesieniu numeru masz pakiet bez limitu pierwszy miesiąc bezpłatnie. Potem jak konta nie doładujesz, to pakiet się nie odnowi. Aby kontynuować działanie pakietu, trzeba zapewnić na koncie głównym minimum 35 zł.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 51
  • 0

Rok ważności konta i przeniesienie numeru z Play

Czyli nie ma usługi,która umożliwia korzystanie z rozmów wychodzących oraz przychodzących przez rok mając środki na koncie 😅

 

"Po przeniesieniu numeru do Orange ważność na połączenia wychodzące wynosi miesiąc, na odbieranie rok."