Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Roaming za granica - jak wlaczyc bedac juz poza krajem

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Roaming za granica - jak wlaczyc bedac juz poza krajem

Witam wszystkich,

zdesperowany bezsilnością uzyskania kontaktu z Orange piszę do was.

Obecnie przebywam w USA, wyjeżdzająć z myślą ze roaming jest domyślnie aktywowany (gdzies tak przeczytalem i mi utkwilo w glowie). Jak sie okazało roaming oczywiście nie działa. Próbowałem skontaktować się z Orange. Wpierw przez robota z którym po długich "rozmowach" uzyskiwałem w efekcie zalecenia aby zadzwonić na infolinie bądź skontaktować się z doradcą przez mój orange (którego nie moge zalozyc, bo nie mam mozliwosci odbierania smsow). Co zabawniejsze, założyłem jakieś konto, podając informacje, że jeszcze nie jestem klientem orange udalo się tego dokonać, jednakże podczas logowania dostałem informacje, że na adres email nie jest przypisane żadne konto (które chwile wczesniej potwierdzalem wlasmie mailem <to jakiś żart>). Dodatkowo pisałem do konsultantów wybierając w czacie jakiekolwiek opcje sprawy aby tylko porozumieć się z kimś bardziej "ludzkim", jednakże niekompetencja ze strony pracowników orange jest rażąca. Nikt nie był w stanie odpowiedzieć mi co mogę zrobić, aby aktywować roaming. Jedyne co przeczytałem to to, że mogę zadzwonić na infolinie (na która zadzwonic oczywiscie nie moge). Czy ktoś z Państwa, lub może jakaś kompetentna osoba może mi pomóc jak mogę włączyć roaming za granicą BĘDĄC już za granicą i nie mając możliwości wykonania polączenia? Bardzo dziękuje za wszelkie wiadomości, bo sprawa jest dla mnie poważna, niestety nie jest ona ani troche ważna dla Orange. Proszę wybaczyć, że tak chaotycznie - mam szczerze dość. Pozdrawiam, Aleksander

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Roaming za granica - jak wlaczyc bedac juz poza krajem

Napisz na Messengerze do profilu Orange Polska. Konto przez www wymaga autoryzacji sms której nie zrobisz na teraz.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Roaming za granica - jak wlaczyc bedac juz poza krajem

Napisz na Messengerze do profilu Orange Polska. Konto przez www wymaga autoryzacji sms której nie zrobisz na teraz.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Roaming za granica - jak wlaczyc bedac juz poza krajem

@aleksanderbe97 numer na karte czy abo? Prywatny, firmowy? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Roaming za granica - jak wlaczyc bedac juz poza krajem

@aleksanderbe97 jak się da, to najlepiej zadzwonić z innego numeru na infolinię: +48 510 100 100 z prośbą o włączenie roamingu na danym numerze telefonu. Jak zgłosi się MAX, to poprosić o połączenie z konsultantem jakieś 3-4 razy trzeba powtórzyć, po czym przekieruje rozmowę najczęściej do działu technicznego.

 

Można jeszcze próbować przez aplikację Mój Orange lub przez www o ile wcześniej było założone konto.

 

Wszelkie informacje odnoście włączania, wyłączania i sprawdzania roamingu podane są na stronie:

https://www.orange.pl/omnibook/roaming-na-swiecie

 

Niestety dla osoby będącej poza granicami kraju i bez aktywnego roamingu możliwości są ograniczone, a włączenie roamingu może dokonać tylko właściciel numeru. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Roaming za granica - jak wlaczyc bedac juz poza krajem

Numer na kartę, prywatny


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Roaming za granica - jak wlaczyc bedac juz poza krajem

Napisz na messengerze do Orange Polska. Bez dzwonienia inaczej nie włączysz.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Roaming za granica - jak wlaczyc bedac juz poza krajem

Napisałem na profilu Orange, odpisal robot ale konsultant ma się odezwać w ciągu 24h. Oby byl kompetentny... Chwilowo dzięki za radę.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Roaming za granica - jak wlaczyc bedac juz poza krajem

Dzięki wszystkim za pomoc. Szybka reakcja ze strony Orange poprzez messenger. Jak to dobrze wiedzieć, że gdzieś jeszcze pracują ludzie!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Roaming za granica - jak wlaczyc bedac juz poza krajem

Super, że się udało 🙂