Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Roaming w Maroku

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Roaming w Maroku

Witam!

Chciałbym spytać czy roaming w Maroku działa poprawnie? (taryfa Nowe Orange Go). Pomimo nie wykonywania żadnych rozmów, przychodzą co jakiś czas informacje o rzekomych połączeniach, np. połączenie 25 sekund, koszt 5,04zł i niestety kwota ta jest pobierana. Podczas wysyłania sms'a do Polski również doliczana jest extra opłata za rzekomą rozmowę...

 

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem za granicą?

 

Pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Roaming w Maroku

Ciekawe, jak to w rachunku szczegółowym wygląda. W Maroku jest kilku opeatorów, z którymi się da połączyć. Najlepiej zmienić na innego, więcej w tym pliku: https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/1990555/4076656716.xls Co do samych połączeń, to by trzeba zrobić zgłoszenie techniczne na tym numerze, z którym jest problem.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Roaming w Maroku

@Borubar, w pakiety i usługi dodatkowe masz Roaming i zarządzasz. Wszystkie rozwinięcia tam masz.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10900
  • 150

Roaming w Maroku

@Borubar

nie ma innych głosów w tej sprawie, więc... Całkiem możliwe, że te "dodatkowe" opłaty będzie trzeba wyjaśnić przy kontakcie z BOK-iem: orange.pl/kontakt 🙂

A może jeszcze ktoś inny [@Jarek, @Wojcieszko, @Radosny] w tej sprawie będzie miał coś ciekawego do dodania? Zaskoczony mężczyznaMężczyzna pokazuje język


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Roaming w Maroku

Ciekawe, jak to w rachunku szczegółowym wygląda. W Maroku jest kilku opeatorów, z którymi się da połączyć. Najlepiej zmienić na innego, więcej w tym pliku: https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/1990555/4076656716.xls Co do samych połączeń, to by trzeba zrobić zgłoszenie techniczne na tym numerze, z którym jest problem.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10900
  • 150

Roaming w Maroku

O? Dzięki @Wojcieszko za podpowiedź 🙂

▬▬▬

@Borubar jeśli uznasz, że któryś z postów zasłużył w temacie na wyróżnienie, to - śmiało! - zachęcam do jego oznaczenia. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Roaming w Maroku

Witam

Mam taką podobną sytuację, otóż po pobycie w Maroko dostałam fakture na ponad 1200 zł. Miałam wyłączony internet, napisałm parę ( około 4 smsy) i raz zadzwoniłam do Polski, rozmawiając około minuty. Na fakturze okazało się , że odebrałam w tym samym czasie dwa połączenia, pierwsze było o 14:17 i trwało ponad godzine, drugie było około 14:19 i trwało prawie dwie godziny. Na telefonie w tym czasie nie mam żadnych połączeń odebranych  wiem że żadnego połączenia nie odebrałam. Mam wyłączoną pocztę głosową. Złozyłam reklamację i czekam na odpowiedź ponad tydzień , ale się trochę niepokoje. Czy ktoś miał taką sytuację?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Roaming w Maroku

Ostatnio wiele jest dziwnych sytuacji związanych z roamingiem.

A nie masz na fakturze przy tych połączeniach że to połączenie konferencyjne? To mogło by wyjaśnić czemu ten sam czas.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Roaming w Maroku

no własnie nie, mam, że odebrałam parę numerów marokańskich,a ja nic nie odbierałam, i telefon cały czas miałam przy sobie w torebce


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Roaming w Maroku

Czy godziny pokrywają się z rozmowami, które jak napsiałaś wyżej wykonałaś?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Roaming w Maroku

Numery na fakturze przy połączeniu odebranym mogą oznaczać numer pośrednika przy zestawieniu połączenia.
Ale trzeba poczekać aż rozpatrzą reklamację. Sytuacje są różne.