Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Roaming czemu za niego płace?

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Roaming czemu za niego płace?

Witam przebywam za granicą i mam teoretycznie internet roamingu w UE jakieś 2GB. Jednak korzystając z internetu ubywają mi złotówki jak i ten pakiet internetowy. Czemu tak się dzieje ? Czy skoro jest pakiet to nie powinno już być za darmo?  Jak działa naliczanie w tym przypadku?  Jak skończy mi się ten pakiet 2GB tto będę płacił jeszcze więcej niż do tej pory? Z góry dziękuję za udzielone informacje 🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Roaming czemu za niego płace?

Tak jak napisał Piotrek:

 

Jeśli masz limit - to w ramach tego limitu dopłacasz 1,89 zł za 1 GB
Po wykorzystaniu limitu, ale do końca ważności pakietu, który limit przyznał jest dopłata 23,96 zł za 1 GB (0,00234 zł za 1 MB).

Gdy nie masz już żadnego płatnego pakietu, dopłata 1,89 zł za 1 GB Jest doliczana do stawki cennikowej, więc łącznie wyjdzie 107 zł za 1 GB

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Roaming czemu za niego płace?

Limit na prepaidzie nie jest darmowe. Obowiązują dopłaty - niecałe 2 zł za 1 GB.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Roaming czemu za niego płace?

Tak jak napisał Piotrek:

 

Jeśli masz limit - to w ramach tego limitu dopłacasz 1,89 zł za 1 GB
Po wykorzystaniu limitu, ale do końca ważności pakietu, który limit przyznał jest dopłata 23,96 zł za 1 GB (0,00234 zł za 1 MB).

Gdy nie masz już żadnego płatnego pakietu, dopłata 1,89 zł za 1 GB Jest doliczana do stawki cennikowej, więc łącznie wyjdzie 107 zł za 1 GB


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Roaming czemu za niego płace?

@Gepard14, czy wszystko zrozumiałe? Jeżeli tak, to śmiało możesz oznaczyć jedną z odpowiedzi jako rozwiązanie.