Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rezygnuje z numeru


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Rezygnuje z numeru

Witam. Niestety zawiodłem się na Orange ponieważ; niedawno doladowalem konto i właczylem RWK i przedłużyło mi konto główne ale nie przedłóżyło bonusu za internet. Nie wiedziałem czemu i co sie dzieje. Poszedlem do salonu mówili że powinien być rok waznosci konta na bonus i powiedzieli aby zadzwonic gdzieś indziej (nie wiem gdzie bo w salonie byl telefon i że tam rozwiąża problem) zadzwoniłem i powiedzieli że nic o tym nie wiedzą że Rwk przedluza tez bonus (a zawsze przedłużał) jak sie pytałem czy jakies byly niedawno zmiany też mówili że nie było od dawna i zawsze przedlużało tylko konto główne. (a tak nie było bo mi przed wakacjami bonus internetowy też przedłużali) musiałem sie dowiadywać gdzieś na forum że zmienili 😞 wiec jestem bardzo zawiedźiony z takiej dacyzji Orange i z tego wzgledu nieopłaca mi się być dłużej w Orange dlatego w najbliższych miesiącach zrezygnuje z Orange i przeniose numer do innego operatora. Mam wielki żal do Orange bo UWAŻAŁEM tą siec za najlepszą ale to się zmieniło. Niestety Orange zchodzi na psy.
6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rezygnuje z numeru

Promocje niestety się zmieniają, są i nowe...

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Rezygnuje z numeru

Niestety orange zepsuł tę taryfę likwidując RWK dla bonusa transferu w promocji za doładowanie!!! Jeszcze pół roku temu była to NAJLEPSZA oferta na rynku, ale po co miała taka zostać? Pytanie do decydentów-"idiotów" orange...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rezygnuje z numeru

Było wiele fraudów. Nadal można mieć ją na rok po przeniesieniu (ale tylko na pierwszy rok).

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Rezygnuje z numeru


Piotrekk85 napisał(-a):
Było wiele fraudów. Nadal można mieć ją na rok po przeniesieniu (ale tylko na pierwszy rok).

Takie modne słowo "froud" przy wyłączaniu ofert/usług przez orange. Tak samo było przy likwidacji usługi "Przelew SMS" - ale jednak dało się ją przywrócić!!! Dlaczego?, bo zmieniono zasady i TAK powinno być tym razem!!!, a nie zlikwidować dla "lojalnych" klientów!!! 😛


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rezygnuje z numeru

Spójrz na to tak, że ilość GB była już kilkukrotnie podnoszona.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Rezygnuje z numeru

A PO KIEGO MI ILOŚĆ GB, jak są na krótki okres dla mnie czasu??? 😛