Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rejestracja numeru przez SMS.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Rejestracja numeru przez SMS.

@MaciusQ,

Numer nie jest przypadkiem:

a) w ofercie firmowej

b) umowa podpisana na firmę

W obu przypadkach, zarejestrowanie numeru za pomocą SMS-u, nie będzie wtedy możliwe.

 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Rejestracja numeru przez SMS.

juz tym numerem rejestrowałem kilka kart...także problem jest gdzie indziej.

nie jest to numer firmowy, tylko prywatny zarejestrowany osobiście za okazaniem dowodu.

Tak jak napisałem wyzej...na ten numer juz rejestrowałem kilka dni temu nowa kartę SMSem i nie było problemu.

telefon tez jest dobrze skonfigurowany.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Rejestracja numeru przez SMS.

@surfer55,

Swoim postem odnosiłem się tylko do pierwszego posta, gdyż Twój przypadek jest odmienny (brak SMS-u zwrotnego o problemie). Do końca tygodnia nie pracuję, więc nie wiem czy jest obecnie jakiś problem z rejestracją SMS. Pisałeś, że restartowałeś telefon. A próbowałeś może przełożyć karty do innych urządzeń?

Jeśli to by nie pomogło, spróbuj zrobić jeszcze inny myk - wyślij SMS z numeru, który chcesz zarejestrować pod numer 80280, w treści wpisując numer, który jest już zarejestrowany.
A następnie, jeśli nie dostaniesz zwrotki w ciągu 5 minut, odeślij z już zarejestrowanego numeru, SMS o treści TAK pod numer 80270.
Jeśli problem jest tylko w tym, że nie dochodzi SMS z zapytaniem, to w ten sposób, oszukasz system 🙂 Jeśli jednak problem jest z samym systemem, to obawiam się, że na forum Ci nie pomożemy. W tej sytuacji, polecam np. czat z konsultantem (do 21:30). Jeśli nie będą wiedzieli o problemie, niech przynajmniej przyjmą zgłoszenie techniczne 🙂


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Rejestracja numeru przez SMS.

Zrobiłem tak jak pisałeś...2 urządzenia i smsy pod odpowiednie numery...zrobiłem to w 2 strony czyli raz z zarejestrownej karty wysłałem smsa.. a za drugim razem z niezarejestrowanej. Za kazdym razem gdy wysyłałem smsa TAK dostawałem informację zwrotną, że zlecenie nie moze zostać przyjęte. Tak więc wygląda na to, że nie docierają smsy na numer 80280...bo numer 80270 normalnie wysyła informację zwrotną.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Rejestracja numeru przez SMS.

Czy orange w końcu odpowie co się dzieje z rejestracja karty z drugiego telefonu,? Za kilka dni wyłączają mi numer...

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rejestracja numeru przez SMS.

Skontaktuj się z BOK. Tu pomocy indywidualnej nie uzyskasz.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Rejestracja numeru przez SMS.

Dziś wszystko hula jak trzeba w ORANGE i karta została zarejestrowana SMSem.