Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rejestracja numeru przez SMS.


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Rejestracja numeru przez SMS.

Witam, chciałem zarejestrować numer przez SMS, chciałem zarejestrować mój numer już przez 4 numery (te numery są w abonamencie) ale się nie dało (nie miały takich uprawień).

16 ODPOW. 16

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 52
  • 46
  • 3

Rejestracja numeru przez SMS.


(...) chciałem zarejestrować mój numer już przez 4 numery (te numery są w abonamencie) ale się nie dało (nie miały takich uprawień).

Podaj więcej szczegółów Sfrustrowany robot. Wskazana osoba (posiadająca jeden z 4 nrów) otrzymała SMS-a z prośbą o zgodę na rejestrację? Wysłała w odpowiedzi bezpłatny SMS o treści TAK? Jak to dokładnie u Ciebie przebiegało?
(Pytania opieram na tym materiale).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rejestracja numeru przez SMS.

A numery były na osobę prywatną?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Rejestracja numeru przez SMS.

Witam,

mam podobny problem z rejestracją numeru na kartę.

Robię wszystko zgodnie z instrukcją na zarejestrujnumer.pl, czyli wysyłam z nowego numeru smsa pod 80280  z numerem juz zarejestrowanym, ale nie otrzymuję potwierdzenia odbioru tego wysłanego smsa, ani zadnego innego smsa od orange. Próbowałem tez robić to samo odwrotnie...czyli z zarejestrowanego numeru wysyłałem smsa pod 80280 z nowym numerem...ale to również bez odpowiedzi. Oczywiście numer zarejestrowany równiez nie otrzymał zadnego smsa w celu potwierdzenia rejestracji nowego numeru.

Co ciekawe...nie robię tego pierwszy raz i do tej pory wszystko grało...tzn ostatni raz rejestrowałem numer SMSem kilka dni temu. Na dzień dzisiejszy nic nie działa. Mi to wygląda na problem techniczny tego numeru 80280. Czekam na jakies sensowne podpowiedzi co dalej?

Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja numeru przez SMS.

Być może to jakiś "chwilowy" problem??


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Rejestracja numeru przez SMS.

Czekam na odpowiedź kogos z ORANGE, bo takie gdybanie nic nie pomaga...dzwoniłem na infolinie..opowiedziałem swój problem, ale tam nikt nie przyznał, że jest problem techniczny.

Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja numeru przez SMS.

Może pomoże wyłączenie i włączenie ponownie telefonu głównego - tzn tego na który rejestrujesz numer. Może poprzednia "rejestracja" jeszcze w jakiś sposób "wisi" w systemie???


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Rejestracja numeru przez SMS.

było włączane i wyłączne kilka razy i nic...nie mam raportu doręczenia tego smsa pod 80280...kilka dni wczesniej dostawałem raport doręczenia za chwilę smsa, że została wysłana prośba o potwierdzenie na numer zarejestrowany itd.... a dziś nic..

Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja numeru przez SMS.

Czyli jest jakiś problem techniczny, tylko najprawdopodobniej albo BOK jeszcze o tym nie wie albo nie chce o tym mówić 🙂 Chociaż stawiam na to pierwsze, szkoda że czasem w BOK trafia się na ludzi którzy nie potrafią pomóc, no ale.......


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rejestracja numeru przez SMS.

Niestety nawet osoby z Orange nie odpowiedzą o konkretnej przyczynie czemu to nie działa u Ciebie.
Jak radzi @Anonim skontaktuj się z BOK.

ps. jeśli nie dostajesz wiadomości od orange, może masz źle skonfigurowane centrum sms w telefonie lub te wiadomości są wpisane na czarną listę/do spamu