Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rejestracja numeru na kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Rejestracja numeru na kartę

Niech ktoś w Polsce zarejestruje Twój numer na swoje dane,będzie najprościej.
Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja numeru na kartę

A jak dodasz +48 albo 048?? Móże wówczas wyślesz tą wiadomość.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Rejestracja numeru na kartę


Asiam17 napisał(-a):
A co jeśli mieszkam za granicą i muszę zarejestrować numer w Orange? Sms na ten numer wasz nie dochodzi nawet po dodaniu 0048 przed. Nie ma tu ani biura Orange ani poczty Polskiej. Mieszkam w UK i chcę utrzymać aktywny numer polskiej komórki. Jak to zrobić? Nie wybieram się do Polski do sierpnia 2017. I co teraz?

@Anonim ... 00, czy + to to samo, jak pisze Asiam17 - sms nie dochodzi.

Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja numeru na kartę

@Misiek62 ja ostatnio na wakacjach przez 0048 nie mogłem wykonać połączenia. Działalo na +48 i na 048 więc??? Pozdrawiam.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Rejestracja numeru na kartę


pablo_ck napisał(-a):

@Misiek62 ja ostatnio na wakacjach przez 0048 nie mogłem wykonać połączenia. Działalo na +48 i na 048 więc??? Pozdrawiam.


@Anonim jeżeli ufasz Wiki, to poczytaj tu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Numery_telefoniczne_w_Polsce

 tylko po co zbaczamy z tematu?

Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja numeru na kartę

@Misiek62 piszę Ci o tym czego doświadczyłen na tegorocznych wakacjach, więc........wierzę w wypowiedź koleżanki. POZDRAWIAM!


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Rejestracja numeru na kartę

@Anonim Ja nie kwestionuję Twoich doświadczeń. Natomiast co do istoty wątku, jestem przekonany, że problem w tym, że sieć nie przyjmuje SMSów z zagranicy na skróconą numerację.

Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja numeru na kartę

@Misiek62 spoko 🙂 Po przyjaździe do wakacyjnej miejscowoaci miałem chwilowo problemy z dzwonieniem, rozmowy poszły tylko z +48. Na samym początku przez 0 oraz 00 nie chciało mnie łączyć. Pozdrawiam.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Rejestracja numeru na kartę


pablo_ck napisał(-a):

@Misiek62 spoko 🙂 Po przyjaździe do wakacyjnej miejscowoaci miałem chwilowo problemy z dzwonieniem, rozmowy poszły tylko z +48. Na samym początku przez 0 oraz 00 nie chciało mnie łączyć. Pozdrawiam.


Jedno zero to zdecydowanie za mało 😉 ale dlaczego dwa nie działały, to nie będę zgadywał.

Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja numeru na kartę

ps. chociaż być może z tym 00 masz rację, ale przez jedno 0 też mnie połączyło, chyba że coś rzuciło mi się na oczy 😜 Miłego wieczoru 🙂