Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rachuneek

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Rachuneek

Witam, mam problem. Posiadam od lat orange na karte oferta orange pop, bardzo zalezy mi na pobraniu rachunku szczegolowego zeby zobaczyc wykaz sms, czy usluga ta jest dostepna w orange na karte? jezeli tak to jak to zrobic, bo kiedz probuje pisze mi ze strona zapezpieczona jest kodem no i nie mozna pojsc dalej. Bardzo prosze o pomoc i t gory dziekuje. Ania

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rachuneek

Przez stronę www lub aplikację mobilną możesz podejrzeć tzw. bieżące wykorzystanie. Jeśli jest problem z kodem, skontaktuj się z BOK http://orange.pl/kontakt . Na starym numerze może masz wpisany kod abonencki. Obecnie już on nie funkcjonuje ale może blokować wejście tam. Trzeba kod usunąć lub ustawić nowy.


Jeśli potrzebujesz formalnego rachunku szczegółowego, to jest dostępne jedynie poprzez zlecenie pisemne. Koszt chyba 5 zł za miesiąc.

W obu opcjach dostaniesz jedynie numer telefonu, datę, godzinę i opłatę za smsa. Treści smsów nie są udostępniane.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rachuneek

Przez stronę www lub aplikację mobilną możesz podejrzeć tzw. bieżące wykorzystanie. Jeśli jest problem z kodem, skontaktuj się z BOK http://orange.pl/kontakt . Na starym numerze może masz wpisany kod abonencki. Obecnie już on nie funkcjonuje ale może blokować wejście tam. Trzeba kod usunąć lub ustawić nowy.


Jeśli potrzebujesz formalnego rachunku szczegółowego, to jest dostępne jedynie poprzez zlecenie pisemne. Koszt chyba 5 zł za miesiąc.

W obu opcjach dostaniesz jedynie numer telefonu, datę, godzinę i opłatę za smsa. Treści smsów nie są udostępniane.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Rachuneek

Dziekuje bardzo za objasnienie sprawy, jeszcze pytanie, jak zlozyc takie zlecenie pisemne? mam normalnie poprosic orange przez meila o to czy jak ?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

Rachuneek

Pisemnie znaczy pisemnie. Piszesz pismo na adres korespondencyjny.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rachuneek

Musi to być papier. Możesz złożyć pismo w salonie Orange lub wyślij pocztą na Orange Polska S.A.
ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice.

Czy mailem przyjmują? jeżeli już, to skan z własnoręcznym podpisem.
@Jarek, może potwierdzić lub poprawisz co piszę?