Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pytanie odnośnie LTE

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

Pytanie odnośnie LTE

Witam. Jestem w Orange na Kartę i mam kartę sim LTE i telefon obsługujący LTE. Jestem w taryfie Orange Yes. Byłem dziś na mieście i byłem w zasięgu LTE i w telefonie było połączenie Lte ale nie miałem internetu. Nie mam środków na koncie i nie mam wykupionego pakietu internetu. Mam jedynie internet na Facebooka. Czy żeby korzystać z lte musze mieć wykupiony jakiś pakiet? Z góry dziękuję za pomoc.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy
6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Pytanie odnośnie LTE


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

Pytanie odnośnie LTE

Czyli jeśli kupię na przykład pakiet 1gb internetu to będę miał tylko 1gb lte? Przecież lte jest darmowe o ile się jest w jego zasięgu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Pytanie odnośnie LTE

W ofercie na kartę nie ma żadnej promocji na darmowe lte.

Jeśli nie działa Ci internet po LTE, sugerowałbym jeszcze pobranie konfiguracji ze strony http://ustaw.orange.pl/ lub kontakt z BOK (http://orange.pl/kontakt ) w celu sprawdzenie czy nie masz blokady na internet i czy masz włączone apny do LTE od strony operatora.
Anonim

Nie dotyczy

Pytanie odnośnie LTE


Boxumaster1 napisał(-a):

Czyli jeśli kupię na przykład pakiet 1gb internetu to będę miał tylko 1gb lte? Przecież lte jest darmowe o ile się jest w jego zasięgu.


@Boxumaster1będziesz miał 1GB.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

Pytanie odnośnie LTE

@Piotrekk85 gdy kupuję pakiet internet normalnie mi działa. W plusie kiedyś było tak że jak było się w zasięgu lte to można było za darmo i bez limitu korzystać z internetu. Nie ma czegoś takiego w Orange? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Pytanie odnośnie LTE

W Orange w ofertach na kartę nigdy tego nie było. Jest w abonamencie w wybranych planach.

W Orange możesz zgarnąć spore bonusy za zgody/doładowania/itp.