Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pytanie dotyczące Usługi bez limitu


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Pytanie dotyczące Usługi bez limitu

Cześć, mam takie pytanie

Mam na karcie usługę bez limitu ważna jakieś 340 dni jeszcze z transferem do wykorzystania około 4 TB. 

Teraz pojawia się pytanie jak zakupie ten pakiet na 365 dni za 365 zł gdzie dostanę dodatkowo 2TB do wykorzystania to wszystko mi się to zsumuje? Tj będę miał usługę bez limitu ważną 705 dni i do wykorzystania łącznie przez ten czas  6 TB? Czy jest to rozdzielne i ten transfer 4 TB muszę wykorzystać przez 340 dni? 


Screenshot_2024-09-18-14-37-10-873-edit_pl.orange.mojeorange.jpg
10 ODPOW. 10

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3315
  • 7915
  • 148

Pytanie dotyczące Usługi bez limitu


Pokaż szczegóły
@RadekWnapisał(-a)

Cześć, mam takie pytanie

Mam na karcie usługę bez limitu ważna jakieś 340 dni jeszcze z transferem do wykorzystania około 4 TB. 

Teraz pojawia się pytanie jak zakupie ten pakiet na 365 dni za 365 zł gdzie dostanę dodatkowo 2TB do wykorzystania to wszystko mi się to zsumuje? Tj będę miał usługę bez limitu ważną 705 dni i do wykorzystania łącznie przez ten czas  6 TB? Czy jest to rozdzielne i ten transfer 4 TB muszę wykorzystać przez 340 dni? 

 


Wszystko razem zostanie zsumowane, zarówno GB jak i ważność, czyli ponad 700 dni.

 

Regulaminu - usługi jednorazowej „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”

 

11. Środki (gigabajty) w ramach pakietów danych w kraju i w roamingu UE z kolejnych aktywacji Usługi sumują się. 

12. Dni ważności z kolejnych aktywacji Usługi sumują się.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1764
  • 6186
  • 70

Pytanie dotyczące Usługi bez limitu

Wybierz zwykłe [doładowanie] a nie [usługa bez limitu] i samodzielnie aktywuj wersję jednorazową za 365 zł inaczej nie otrzymasz bonusów wynikających z doładowania i podwojonego 1TB.może nie być.

Ja nawet wybrałbym autodoładowanie za 10 zł aż do sięgnięcia 360 zl. Następnie nawet zrezygnowałbym z autodoładowania albo zmienił 360 zł na 1 zł i dopiero wtedy aktywował NL za 365 zł.

Dobry test na dodatkowy bonus 10GB/20GB za doładowanie.

Można tez pobawić się najmniejszymi doładowaniami aż do osiągnięcia niezbędnej kwoty na aktywację NL za 365 zł.

Taka zabawa da sporo więcej bonusowych GB za doładowanie.

 

Wszystko ładnie się kumuluje (zwiększa) łącznie z czasem i GB.

Sprawdź tylko w uslugach aktywnych jednorazowe 5G pass.

Jak obecnie formalnie aktywna jest usługa cykliczna NL z 5G pass to nadal formalnie pozostanie usługa cykliczna i może będzie kumulacja czasu w 5G pass.

GB za doładowanie będą o 31 dłużej ważne niż NL.

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Pytanie dotyczące Usługi bez limitu

Ok, dziękuję za odpowiedzi.

To przy okazji jeszcze jedno pytanie.

Mając np już ten 700 dni, jak wyśle tego SMS o treści START365 za 29zl to usługa przedłuży mi się na kolejny rok (czyli będzie już ponad 1000 dni) i dalej będę mógł korzystać z tych zgromadzonych środków ? Czyli 6 TB internetu
Co wtedy z rozmowami i smsami ?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3315
  • 7915
  • 148

Pytanie dotyczące Usługi bez limitu

@RadekW , kod który podałeś, nie przedłuży ważności GB z pakietu „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”

 

SMS o treści START365, przedłuża dodatkowe Bonusowe GB (m.in. z doładowań) i ważność konta. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2891
  • 7425
  • 193

Pytanie dotyczące Usługi bez limitu

Ta usługa przedłuża tylko ważność bonusowych GB za doładowania i ważność konta, Tobie jest niepotrzebna. Ważność pakietu NoLimit przedłużysz tylko kolejnym pakietem NoLimit.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Pytanie dotyczące Usługi bez limitu

Ok, to chyba ostatnią moja wątpliwosc,

Użytkownik andrzej 1441 napisał, żeby wybierać zwykle doładowanie a nie usługa bez limitu, do wyboru mam jak widać zakładki "doładowanie" i "usługa bez limitu", czyli doładowując się z zakładki "doładowanie" też przedłużam ważność pakietu czy tylko doładowania z zakładki "usługa bez limitu" przedłuża mi ważność pakietu?

Druga wątpliwość to również to co napisał andrzej 1441 czyli"

Wybierz zwykłe [doładowanie] a nie [usługa bez limitu] i samodzielnie aktywuj wersję jednorazową za 365 zł inaczej nie otrzymasz bonusów wynikających z doładowania i podwojonego 1TB.może nie być."

Czyli jak doladowlbym  się z tej zakładki "usługa bez limitu" 365 zł na 365 dni to nie otrzymam 2 TB?


Screenshot_2024-09-18-19-09-57-000-edit_pl.orange.mojeorange.jpg

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3315
  • 7915
  • 148

Pytanie dotyczące Usługi bez limitu

@RadekW wq zdjęcia jakie podlinkowałeś w każdym przypadku powinno być 2TB. 

 

Nawet potwierdza to Regulamin - Regulamin promocji „2 razy więcej GB w usługach
Bez limitu za aktywację w Mój Orange”

 

or.jpg

 

 

 


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1764
  • 6186
  • 70

Pytanie dotyczące Usługi bez limitu

@RonMasz rację że w NL będzie 2 TB w NL ale otrzyma się dodatkowo tyko 10GB bonusowych za doładowanie 365 zł.

Najkorzystniej wychodzi się przy doładowaniach przez MO (aplikacja lub strona) jak najniższymi nominałami aż osiągnie się potrzebną kwotę do aktywacji usługi.

Przy autodoładowaniach najniższe doładowanie to 5 zł i daje extra bonus 10/20zł oprócz standarowego 2,5GB.

Ważność GB za doładowanie nie ma znaczenia skoro ma być wykupiony NL za 365 zł.

 

 

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Pytanie dotyczące Usługi bez limitu

Ale ja NL mam aktywny tylko chce jak njakorzystniej przedłużyć jego ważność.

Z tego co piszesz o tych doładowaniach po 5 zł to one dotyczą usługi bez limitu?

Bo nawet doładowując się ze te 5 zł (czyli 73 doładowania w roku) i otrzymując te 12,5 GB za kazde doładowanie to wychodzi mniej niż 1 TB na rok.