Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pytania dotyczące rejestracji numeru i duplikatu karty


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Pytania dotyczące rejestracji numeru i duplikatu karty

Witam, mam pytanie dotyczące karty i jej duplikatu więc;
Mam starą kartę, długie lata jednego numeru wielkością jest normalna nie mała kupiłem samgunga galaxy s3 i nie wchodzi karta bo jest za duża czyli muszę zrobić duplikat karty tak?
A jeśli chodziło by o duplikat karty to:


1.Ile kosztowało by wyrobienie duplikatu?
2.Na duplikacie nie będę miał żadnych danych? Będzie czysta? Bez numerów itp... ale numer na tym duplikacie będzie ten sam co na starym byłby?
3.Jakie trzeba byłoby dokumenty do salonu wtedy? I czy trzeba będzie wypełniać jakieś formularze?
4.Ile zajęło by wyrobienie takiego duplikatu? Zrobią to na miejscu czy trzeba trochę poczekać?
5.To duplikatu trzeba zarejestrowany numer tak? I można rejestrować sms'em numer tak?


Nie mam czasu w tych godzinach żeby osobiście pójść i zapytać a tak chciałbym już wiedzieć w razie czego

 

Proszę o wyrozumiałość i pomoc w moich niedomyśleniach, z góry dziękuję.

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Pytania dotyczące rejestracji numeru i duplikatu karty

Do samsung s3 potrzebujesz karty microsim.

1. koszt 25 zł.
2. Na nowej nic nie będzie. Z reguły dostęp do kontaktów i wiadomości jest, ale musisz mieć odpowiedni aparat. Nowsze telefon bez zalogowania się do sieci tego nie robią. Ale np. na starej nokii czy siemensie to działa. Ale możesz liczyć się z tym że nie uzyskasz danych. Więc warto zrobić kopię.
3. Jeśli jesteś właścicielem to wystarczy dowód. Jeśli masz nie zarejestrowany nr, możesz go na miejscu od razu zarejestrować na siebie.
4. Kwestia postania w kolejce + 15 minut na obsłużenie 🙂
5. tu masz info o rejestracji http://zarejestrujnumer.pl/
rejestrację sms możesz zrobić jak masz inny numer zarejestrowany już w Orange

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pytania dotyczące rejestracji numeru i duplikatu karty

@szareaza  -  Można też przyciąć starą kartę na mniejszy wymiar.

  Samemu jeżeli masz palce sprytne - albo zlecić w dowolnym  serwisie GSM


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Pytania dotyczące rejestracji numeru i duplikatu karty

Czyli ide do salonu najpierw proszę o rejestrację numeru po czym po tej czynności proszę i o duplikat karty i mam mieć dowód osobisty i 25zł tyle co tak?, puk kod nie potrzebny? I jak ten duplikat się wytworzy to stara karta będzie już nie działać czy będzie normalnie wszystko? Bo nie wiem czy przed np. numery pokopiować / zapisać gdzie .

Ewentualnie zlecić im przycięcie karty? Ale to chyba lepiej zrobić duplikat?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pytania dotyczące rejestracji numeru i duplikatu karty


szareaza napisał(-a):

Ewentualnie zlecić im przycięcie karty? Ale to chyba lepiej zrobić duplikat?


Albo kopiujesz to co na karcie i wymieniasz w salonie kartę i płacisz 25pln. W salonie nie przycinają.

Albo idziesz do jakiegokolwiek serwisu gsm i tam za 5 czy 10 pln przycinają kartę od ręki, nic nie kopiujesz

Albo bierzesz od kogoś na wzór kartę, ostry skalpel albo nożyczki i przycinasz na wymiar za darmo, też nic nie kopiujesz i nie płacisz 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pytania dotyczące rejestracji numeru i duplikatu karty


szareaza napisał(-a):

Czyli ide do salonu najpierw proszę o rejestrację numeru po czym po tej czynności proszę i o duplikat karty i mam mieć dowód osobisty i 25zł tyle co tak?, puk kod nie potrzebny? I jak ten duplikat się wytworzy to stara karta będzie już nie działać czy będzie normalnie wszystko? Bo nie wiem czy przed np. numery pokopiować / zapisać gdzie .

Ewentualnie zlecić im przycięcie karty? Ale to chyba lepiej zrobić duplikat?


@szareaza Masz tu wszystko Jak-wymienic-karte-SIM


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Pytania dotyczące rejestracji numeru i duplikatu karty

Jak nie potrzebujesz LTE (ten telefon chyba go nie ma), to przytnij.
Ja sugeruję wymianę - nie będzie problemów.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Pytania dotyczące rejestracji numeru i duplikatu karty

Ostatnie moje niedomyślenie, z góry dziękuję bardzo wam za informacje.

Po zarejestrowaniu numeru poproszę również o duplikat karty będzie potrzebny kod PUK? Bo go nie mam zapisanego ani nic, czy tylko nadal dowód i karta wystarczą? I stara karta została by zdezaktywowana po wydaniu duplikatu?.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Pytania dotyczące rejestracji numeru i duplikatu karty

nie, nie musisz mieć puku