Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Do kiedy można aktywować bonus za rejestrację


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Do kiedy można aktywować bonus za rejestrację

Mam pytanie coc do terminu promocji. W regulaminie jest, że trwa od 14.10 do 30.11. Dalej napisano, że na aktywację bonusu mam 60 dni od daty rejestracji.

Po pierwsze co jest datą rejestracji? Data złożenia wniosku np przez wysłanie smsa z numerem na abonament (przy rejestracji sms-em) czy dzień w którym rozpatrzono wniosek i zarejestrowano numer. po drugie czy data graniczna promocji 30.11 oznacza , że do 30.11 mam zarejestrować numer  i od tego dnia mam 60 dni na aktywację bonusu? czy może do 30.11 muszę dokonać aktywacji bonusu czyli znowu wysłać sms aktywujący do 23:59:59 30.11 czy otrzymac do tego momentu potwierdzenie przyznania bonusu?

2 ODPOW. 2

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Bonus za rejestrację numeru

Bo jeśli do 30.11 muszę aktywować bonus to tak naprawdę nie mam 60 dni na aktywacje od momentu rejestracji numeru a maksymalnie ok. 45 dni


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Bonus za rejestrację numeru

Datą rejestracji jest data rzeczywistego zarejestrowania numeru - zwykle następuje to w ciągu kilku chwil od wysłania SMS-u, potwierdzenia woli w serwisie bankowym czy złożenia dyspozycji w punkcie stacjonarnym.

 

Na odbiór bonusu masz czas 60 dni od rejestracji, nawet jeśli termin ten upływa później niż 30.11

Jeśli zarejestrujesz dziś, to masz czas do 28.01