Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru wiek

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 12
  • 0

Przeniesienie numeru wiek

Witam. Czy jako osoba bez ukończenia 18 lat jeśli mam numer w T-Mobile na kartę na moje dane to mogę go przenieść do Orange na kartę?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2072
  • 11684
  • 52

Przeniesienie numeru wiek

@Szymq4x teoretycznie powinno się dać, jak nie to odwiedż Salon Orange z opiekunem, załatwicie wszystko od razu 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13002
  • 53414
  • 620

Przeniesienie numeru wiek

@Szymq4x Z tego co wiem ,to w OnK można od 13 roku zarejestrować numer. Jeśli chodzi o przeniesienie, to jedynie salon i wizyta z dokumentem tożsamości, też od 13 roku życia


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2072
  • 11684
  • 52

Przeniesienie numeru wiek


@Szymq4xnapisał(-a)

Witam. Czy jako osoba bez ukończenia 18 lat jeśli mam numer w T-Mobile na kartę na moje dane to mogę go przenieść do Orange na kartę?


Na portalu www Orange, można przenieść numer on-line 😎


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1599
  • 5485
  • 60

Przeniesienie numeru wiek


@Szymq4xnapisał(-a)

Witam. Czy jako osoba bez ukończenia 18 lat jeśli mam numer w T-Mobile na kartę na moje dane to mogę go przenieść do Orange na kartę?


Trochę inaczej pytanie zadałbym.

Czy T-M bez zgody opiekuna prawnego przekaże dane osoby niepełnoletniej do Orange w celu weryfikacji przeniesienia nr?

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 12
  • 0

Przeniesienie numeru wiek


@IreneuszCDnapisał(-a)

@Szymq4xnapisał(-a)

Witam. Czy jako osoba bez ukończenia 18 lat jeśli mam numer w T-Mobile na kartę na moje dane to mogę go przenieść do Orange na kartę?


Na portalu www Orange, można przenieść numer on-line 😎


Czyli nawet nie mając 18 lat mogę skorzystać z wersji online?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2072
  • 11684
  • 52

Przeniesienie numeru wiek

@Szymq4x teoretycznie powinno się dać, jak nie to odwiedż Salon Orange z opiekunem, załatwicie wszystko od razu 😉


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 12
  • 0

Przeniesienie numeru wiek

Ok, dziękuję


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13002
  • 53414
  • 620

Przeniesienie numeru wiek

@Szymq4x Przecież możesz spróbować, ale mam info, że najlepiej to w salonie ogarnąć, najbezpieczniej...

Skoro zaznaczyłeś, to daj info zwrotne czy udało sie online...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2072
  • 11684
  • 52

Przeniesienie numeru wiek

@Szymq4x  niech opiekun na stronie Orange zrobi przeniesienie numeru, powinno się udać 😉

Telefony komórkowe Orange - abonament, mix, karta i internet | Orange Polska


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18447
  • 52730
  • 711

Przeniesienie numeru wiek

Jak dobrze pamiętam, to testy przeprowadzałem z danymi swojej niepełnoletniej córki. Tuner w Orange można zarejestrować od 13-tego roku życia, natomiast przeniesienie można było zrobić tylko do FLEX.

@Szymq4x jeśli numeru zarejestrowanego na osobę niepełnoletnią nie da się przenieść do Orange, proponuję przepisać numer na osobę pełnoletnią, przenieść do Orange, a następnie przepisać zpowrotem na osobę niepełnoletnią. Tak się da zrobić, osobiście sprawdzałem.