Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru przez internet do orange


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Przeniesienie numeru przez internet do orange

Współczuję ludziom, którym zginęła karta przesyłana przez orange. Mam ustalony termin przeniesienia numeru telefonu na kartę z play do orange, który mija wkrótce. W oddziale DPD zaginęła przesyłka z kartą SIM i od dwóch tygodni nikt nie potrafi odpowiedzieć na pytanie co robić dalej. Na infolini nie potrafią anulować tej procedury, a na przechodzedo@orange po wysłaniu formularza rezygnacji z nr PESEL, nr telefonu itp dostaje maila z pytaniem o numer telefonu, a potem cisza. Dodam, że próby kontaktu ponawiam prawie codziennie. HORROR. Ostrzegam więc przed przechodzeniem za pośrednictwem internetu do orange.

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Przeniesienie numeru przez internet do orange

@Seba11 ciezko winic Orange ze DPD zaginela paczka. A probowales na infolinie Play? Moze oni potrafia zablokowac/anulowac przeniesienie? Probowales kontaktu na czacie Orange? Moze trafisz na kogos kompetentnego...

https://www.orange.pl/view/kontakt


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36176
  • 1366

Przeniesienie numeru przez internet do orange

Przenosisz numer do oferty na kartę czy w ramach flex?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Przeniesienie numeru przez internet do orange

Sprawa rozwiązana po interwencji na przechodzedo@orange/com. Anulowali mi przejście. Musiałem napisać maila ze wszystkimi danymi i załączyć pisemną rezygnację i teraz będę musiał jeszcze raz przenieść numer do orange (chyba).


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Przeniesienie numeru przez internet do orange

@Seba11 super ze jednak sie udalo😁

 

Edit. 

Tylko sie co do Orange nie rozmysl👍


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18406
  • 52633
  • 708

Przeniesienie numeru przez internet do orange

@Seba11 zawsze operator który zwalnia numer może zablokować przeniesienie, wystarczy się skontaktować. Często nawet wysyłają SMS-y z informacją o anulowanie przeniesienia.

 

W przypadku Orange, przenosząc numer internetowo dostajesz informacje na e-maila ze wszystkimi danymi: numer tymczasowy, numer zamówienia, numer przenoszony, kod weryfikacyjny itp.

 

Szkoda, że kurier zawalił sprawę. Kilka razy przeniosłem numer do Orange przez Internet i nigdy nie miałem problemu z otrzymaniem karty SIM kurierem.

Dobrze, że przeniesienie anulowane i numer zachowany. Można spróbować ponownie i zakładam, że teraz już pójdzie bez niespodzianek 👍😉😎