Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru do Orange a numer tymczasowy

ROZWIĄZANE

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Przeniesienie numeru do Orange a numer tymczasowy

@tszulc90To co pisałem dotyczy dni roboczych. Formalnie jak sprawę załatwia się w salonie to jest 24 h na przeniesienie w dniach roboczych.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Przeniesienie numeru do Orange a numer tymczasowy

@tszulc90 , byłem teraz w salonie przenieść numer na kartę. Przeniesienie na sobotę. Na oświadczeniu mam numer tymczasowy i nr docelowy. Karta u obecnego operatora działa (numer docelowy), a w sobotę odpalam kartę SIM z Orange  🟧🙂 

 

Ps. Taka ciekawostka, numer tymczasowy z puli nowych prefiksów 451 😋🥸


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru do Orange a numer tymczasowy

Pojawiły się dwa prefiksy: 451 i 452. Jak tak dalej pójdzie, to pewnie będzie rozszerzenie numeracji do 10-ciu cyfr.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Przeniesienie numeru do Orange a numer tymczasowy

W rezerwacji jest jeszcze 453 i 454 🟧👍


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru do Orange a numer tymczasowy

@Ron nie wiem, czy te prefiksy już się pojawiły. 451 i 452 widziałem na nowych starterach.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Przeniesienie numeru do Orange a numer tymczasowy

tak ja napisałem w rezerwacji.🙂

Co do jeszcze samej obslugi w salonie tym razem spuszczam głowę, bo nie mam już na to sił, ale nie wiele brakowało, a byłaby odmowa przeniesienia (czyt. Obsługi). 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Przeniesienie numeru do Orange a numer tymczasowy

@RonPrzeniesienie do Play załatwiam zawsze w salonie. Do Orange zawsze online. Virgine jak działało to z zasady praktycznie tylko online.

Kiedyś Play  i Orange zaskoczyły mnie. W salonie Play byłem z rana. Orange odpięło numer przed 14:00, a po 15:00 aktywował się numer bez zabawy w tymczasowy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru do Orange a numer tymczasowy

Tak samo robię jak @andrzej1441. Jak coś nie pasuje, to numer do fioletowego, wniosek w salonie. Cały zabieg trwa kilka minut. Jak do Orange, to tylko online. Starter przywozi kurier, natomiast salony Orange omijam szerokim łukiem, szczególnie te partnerskie. Najczęściej przeniesienie numeru do oferty na kartę w salonie partnerskim wiąże się z odmowa.

Dla chętnych link do przeniesienia numeru online do Orange:

https://www.orange.pl/view/przenies-numer-do-orange


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Przeniesienie numeru do Orange a numer tymczasowy

No niestety, ale na całe szczęście udało się załatwić sprawę. Przy online wyskakuje min 5 dni. Tak naprawdę ktoś powinien się tym zainteresować. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru do Orange a numer tymczasowy

@Ron odpuściłem. Taka sytuacja trwa nie od dziś. Uważam, że systemy informatyczne Orange potrzebują zbędnych informacji. Jakoś fiolet ograniczył sprawy przenoszenia do minimum. W Orange potrzeba na załatwienie formalności że 3-5 razy więcej czasu niż u konkurencji. Mimo długiego czasu przenoszenia online, szybciej sam formalności załatwię. Te 5 dni wolę poczekać, niż nerwowość się w salonie.