Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie nru do orange na karte


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Przeniesienie nru do orange na karte

Cześć, pewnie nie będę oryginalny, ale chciałem się dopytać w sprawie przeniesienia nru. Mam obecnie w Telestradzie abonament do 5 marca, złożyłem wypowiedzenie z przejściem na karte, ale już wiem że chce przejść do Orange na kartę. Pytanie brzmi, kiedy najlepiej to zrobić? Przy przenoszeniu nru jest taka rubryka 'z dokładną datą' to rozumiem, że od tego dnia byłbym w Orange, powiedzmy 22lutego. Ale z drugiej strony przecież umowa kończy się 5 marca, więc jaka kara może mi być doliczona? Pytanie niby głupie, ale z innej strony, za przeniesienie nru do Orange do 25lutego chyba, ja i 'znajomy' mielibyśmy 3miesiące za darmo usługi no ale jeśli kara wynosiłaby np 100zł no to się przecież nie opłaca. Z góry dziękuję za odpowiedź 🙂

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2069
  • 5719
  • 192

Przeniesienie nru do orange na karte

złóż wniosek 06.03 i wtedy określ datę. Jesli zrobisz to wcześniej to dotychczasowy operator pewnie odrzuci wniosek bo masz obecnie złożone zlecenie migracji z abo na kartę.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32590
  • 37750
  • 1375

Przeniesienie nru do orange na karte

A w telestradzie masz numer z puli stacjonarnych czy komórkowych?

Jeśli to komórkowy, to jak podasz datę to owszem numer będzie przeniesiony 6,03, ale i tak zapłacisz w telestradzie abonament za okres wypowiedzenia (nie ma szans na jego zachowanie na dziś). Najbezpieczniej i najtaniej wybrać tryb na koniec umowy - wtedy przeniesienie będzie później ale nie będziesz płacił abo na próżno.

Jeśli w Telestradzie masz numer z puli stacjonarnych, to Orange nie świadczy przeniesienia numerów stacjonarnych do oferty prepaid. Można w salonie przenieść do nowej orange strefy,
to taki tani abonament (nie wiem czy przez infolinię też).

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 0

Przeniesienie nru do orange na karte

Przepraszam, że sie dopisuję, ale nie wiem jak zadać nowe pytanie? Proszę mnie pokierować.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 0

Przeniesienie nru do orange na karte

Dodam, że jak kliknęłam na "Pytanie" nie było żadnego okienka, nic takiego aby wpisać pytanie.

Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie nru do orange na karte


napisał(-a)

Dodam, że jak kliknęłam na "Pytanie" nie było żadnego okienka, nic takiego aby wpisać pytanie.


@alicja_ewaMasz tutaj 

Przechwytywanie.PNG


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 0

Przeniesienie nru do orange na karte

Dzięki serdeczne, teraz widzę. 🙂