Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przejcie z taryfy Orang free na Orange One


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Przejcie z taryfy Orang free na Orange One

Witam,

 

Mam taki problem - chcę zmienić taryfę , mam obecnie Orange free na kartę a chcę przejść na Orange One, znalazłam na stronie Orange jak tego dokonać lecz po wykonaniu czynności (wysłaniu SMS), otrzymałam odpowiedź że ta usługa jest dla mnie niedostępna. Proszę o pomoc.

13 ODPOW. 13

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

Przejcie z taryfy Orang free na Orange One

Orange One jest taryfą archiwalną i nie ma już możliwości jej włączenia.

Ps. Po co chcesz robić taką zamianę? 😕


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Przejcie z taryfy Orang free na Orange One

@Marzenka1- hm niestety ale @piotrKawiory ma rację ( mam taryfę Orange One od długiego czasu, przed chwilą z innego numeru który jest w Orange Frre próbowałam tego samego co Ty - znaczy migracji do One no i  otrzymałam identycznego smsa co Twój - czyli nie ma już One Emotikon: Smutny pozostała jedynie taryfa Frre) 

Ale przecież w taryfie Frre są identyczne promocje jakie ja mam w One, a może nawet lepsze 🙂


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Przejcie z taryfy Orang free na Orange One

Moja siostra ma Orange One i przy każdym doładowaniu otrzymuje 15GB Internetu na 30 dni. W Internecie nigdzie nie jest napisane o tym że już nie jest dostępna ta taryfa. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Przejcie z taryfy Orang free na Orange One

Nie wiem co dla Ciebie znaczy w internecie (bo każdy może napisać co chce) ale tu jest m.in. info https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/orange-wycofuje-ze-sprzedazy-nowe-orange-...

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Przejcie z taryfy Orang free na Orange One


@Marzenka1napisał(-a)

Moja siostra ma Orange One i przy każdym doładowaniu otrzymuje 15GB Internetu na 30 dni. W Internecie nigdzie nie jest napisane o tym że już nie jest dostępna ta taryfa. 


Ja również w taryfie One za doładowanie otrzymuję ileś tam GB ( zależy od kwoty doładowania ) ale w taryfie frre masz wszystko to samo a nawet więcej.

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwj957nqkp_g...


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Przejcie z taryfy Orang free na Orange One

Oczywiście mówię o stronie Orange.pl tam takiej informacji nie ma. Mam Orange Free i nie otrzymuje za każde doładowanie 25-30zł - ileś GB na miesiąc, tylko co któreś doładowanie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7043
  • 183

Przejcie z taryfy Orang free na Orange One

W Orange Free na Kartę za każde doładowanie otrzymujesz bonus internetu. Nie dotyczy to m.in. doładowań reklamacyjnych, przelewów ze skarbonki i przelewu sms.

Przechwytywanie.PNG


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Przejcie z taryfy Orang free na Orange One

Brakuje doładowania 25 zł z bonusem jak przy 30 zł.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7043
  • 183

Przejcie z taryfy Orang free na Orange One

Faktycznie, nie tylko tego. W takim razie pełny wykaz bonusów w punkcie 2 regulaminu:

https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/27431/c7001b8d-be07-49cb-91c1-7814af6f5d60.pdf