Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie bonusu internetowego


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2015
  • 5421
  • 183

Przedłużenie bonusu internetowego

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/roczna-waznosc-pakietu-danych-w-orange-fr...

30 zł za roczna wartość konta za bonus internetowy. Jak myślicie, dużo to?

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36151
  • 1365

Przedłużenie bonusu internetowego

2,5 zł na miesiąc. Więc chyba mało. Gorzej że regulamin napisany na kolanie...

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 42
  • 0

Przedłużenie bonusu internetowego

Moim zdaniem nie jest to dużo, aczkolwiek teraz zaoszczędzić transfer na doładowaniach będzie o wiele trudniej, bo będzie pobierany w pierwszej kolejności... Operator się wycwanil.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36151
  • 1365

Przedłużenie bonusu internetowego

jeśli bonus jest wykorzystywany w pierwszej kolejności, warto reklamować powołując się na regulamin.
Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie bonusu internetowego

Teraz trzeba by 2 karty sim, jedna do rozmów a druga do internetu, inaczej te bonusowe GB z bez limitu rozmowy/sms/GB przepadną, ja rozmowy generuje z Play, Orange Free tylko do netu, więc mi to co jest pasuje.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 42
  • 0

Przedłużenie bonusu internetowego

No właśnie zgłosiłem, po 3 dniach odpisali, że obecne praktyki są zgodne z regulaminem. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36151
  • 1365

Przedłużenie bonusu internetowego

To poproś o podanie punktu w regulaminie. W innym wątku wypisałem że nie.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2808
  • 7009
  • 182

Przedłużenie bonusu internetowego

Poza tym regulamin się nie zmienił, a dopiero od tygodnia zmienili sposób rozliczania netu.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1588
  • 5429
  • 58

Przedłużenie bonusu internetowego


@Anonimnapisał(-a)

Teraz trzeba by 2 karty sim, jedna do rozmów a druga do internetu, inaczej te bonusowe GB z bez limitu rozmowy/sms/GB przepadną, ja rozmowy generuje z Play, Orange Free tylko do netu, więc mi to co jest pasuje.


Nie zgodzę się z taką wersją,

 

Opłaca się spółka na dwie karty i obie wykorzystujemy do internetu i na rozmowy.

 

Pierwszą doładowuję co 25 dni kwotą 25 zł,

Włączam:

1) masz minuty za 1 zł  na miesiąc (tyle minut ile złotówek doładowania)(nie przepadają

przy takim doładowaniu)

2) Masz staż 30% więcej na promocyjne do Orange (nie przepada przy takim doładowaniu)

3) Skarbonka z 2 numerem-kartą.

4) Cykliczny przelew 5 zł co 7 dni na drugi numer

 

Na drugim numerze włączam za 25 zł (uzyskane z pkt.4 i 3) cykliczne no limit rozmowy i SMS z bonusem internetowym.

 

Konto ważne rok na obydwu nie zaszkodzi, choć nie jest potrzebne, ale warto mieć jakby się przegapiło jakieś zmiany regulaminowe lub na czas nie doładowało karty 1.

 

Jak potrzeba zawsze jakiś pakiet można jeszcze dodatkowo dokupić oraz skorzystać z ekstra promocji.

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie bonusu internetowego

@andrzej1441 jest wiele sposobów w Orange, by jakoś obecną sytuację przeżyć, to co piszesz i jeszcze 120 minut do wszystkich działa w Orange Free, jak ktoś chce to włączyć to sms MINUTY na 676 😉