Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Proszę o wyłączenie tej usługi

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Proszę o wyłączenie tej usługi

Dostałem SMS o treści „Korzystaj z telefonu bez ograniczen. Wlacz Zawsze Bez Limitu, a kazde 1 zl Twojego doladowania zawsze automatycznie zamieni sie na 1 dzien nielimitowanych rozmow, SMSow i MMSow do wszystkich + 0,5GB np. za 5 zl doladowania dostaniesz 5 dni bez limitu + 2,5 GB. Odpisz START na ten SMS” no i odpisałem start. I teraz mi nie działa aplikacja mój Orange. Proszę o przywrócenie do poprzedniej taryfy/usługi.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5446
  • 183

Proszę o wyłączenie tej usługi

Tutaj nikt tego nie zrobi musisz skontaktować się z BOK 510100100 lub czat na www.orange.pl/kontakt lub
Usługę można wyłączyć poprzez:a.wysłanie SMS-a o treści STOP lub FREE pod numer 80175 (SMS bezpłatny) b.wpisanie na klawiaturze telefonu kodu *130*12#i zatwierdzenie przyciskiem połączenia (opcja bezpłatna

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5446
  • 183

Proszę o wyłączenie tej usługi

Tutaj nikt tego nie zrobi musisz skontaktować się z BOK 510100100 lub czat na www.orange.pl/kontakt lub
Usługę można wyłączyć poprzez:a.wysłanie SMS-a o treści STOP lub FREE pod numer 80175 (SMS bezpłatny) b.wpisanie na klawiaturze telefonu kodu *130*12#i zatwierdzenie przyciskiem połączenia (opcja bezpłatna