Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Procedura przyznania bonusu 100gb


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Procedura przyznania bonusu 100gb

Witam, piszę w sprawie tego bonusu.

 

4. Warunkiem uprawnienia Abonenta do Bonusu jest posiadanie ważnego Konta
Głównego w czasie podawania danych adresowych i wyrażania zgody na kontakt
telefoniczny na numery dostępne Orange Polska S.A. w celu przedstawienia oferty Orange. 

 Czy to oznacza, że jeśli chcę otrzymać bonus, to numer muszę aktywować (tj. włożyć kartę SIM) przed wybraniem się do salonu (i rejestracją, podaniem danych, wyrażeniem zgody na kontakt telefoniczny) ?

 

Czy może ten numer musi być już aktywny i zarejestrowany, a dopiero potem wybieram się do salonu?

 

Mógłby mi ktoś po kolei napisać, jakie kroki (szczegółowo) należy podjąć zaraz po tym, jak kupiłem przykładowy starter w kiosku i jest jeszcze nierozpakowany?

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Procedura przyznania bonusu 100gb

Jeśli to nowy starter, to nie możesz go rejestrować wcześniej w inne sposoby. Potem idziesz do salonu, przy rejestracji musisz podać adres i wyrazić zgodę marketingową. Potem ponownie uruchamiasz telefon. Wysyłasz SMS i masz bonus. Pamiętaj, że adres musi być podany po raz pierwszy (nie zadziała zawsze jak już masz jakieś konto klienta w Orange).
Anonim

Nie dotyczy

Procedura przyznania bonusu 100gb

W trakcie rejestracji numeru możesz, a nie ma takiego przymusu, podać dodatkowo adres zamieszkania - tzw dane adresowe. I za podanie tych danych zgarniasz opisywany przez Ciebie bonus.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Procedura przyznania bonusu 100gb

Nadal nie wiem pewnej rzeczy.
Czy jeśli kupię starter, nie włożę karty do tel, następnie pójdę z nim do salonu albo nawet kupię ten starter w salonie i tam go zarejestruję, podam te dane i wyrażę zgodę, a dopiero po całej tej procedurze włożę po raz pierwszy kartę do telefonu to czy bonus zostanie mi przyznany (oczywiście po wysłaniu tych sms)? Czy jednak zaprzecza temu zacytowany wyżej pkt 4 regulaminu?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Procedura przyznania bonusu 100gb

Ten punkt odnosi się do osób, które nie dokonały rejestracji przed 1.02.2017 i ich numer jest "zawieszony".

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Procedura przyznania bonusu 100gb

teraz orange stosuje taki myk ze kupujesz u nich starter , rejestrujesz numer zeby skorzystac z bonusu 100gb na internet  i tu uwaga, pracownik orange z premedytacja rejestruje ci numer ale nie wpisuje twoich danych adresowych zebys nie mogl skorzystac z bonusu 100gb na internet. 

widzialem to 2x u siebie i u zony

robia to specjalnie zeby nie obciazac serwerow bo musieliby dac 100gb za nedzne 5 zł

tak szkola swoich pracownikow !!!!!

 


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Procedura przyznania bonusu 100gb

mogę zapewnić, że nie ma czegoś takiego jak szkolenie pracowników, aby wprowadzali w błąd, czy oszukiwali klientów.

 

Jeśli masz wątpliwość, jakie dane pracownik wprowadza, zawsze możesz zażądać, aby wydrukował dla Ciebie kartę rejestracyjną (druk karty odbywa się na wniosek klienta).