Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z sms Premium

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

Problem z sms Premium

Witam mam problem z smsami Premium. Wysyłam smsa na nr 70966 i pobiera mi pieniądze z konta, ale niestety nie przychodzi mi zwrotka. Nie jest to wina odbiorcy. Mam nowy starter, doładowałam go kilka razy po 5 zł, sms wydaje mi się, że dociera. Mam powyłączane wszystkie blokady, te na odbieranie smsów premium również. Moja taryfa to Orange Free.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 167
  • 10

Problem z sms Premium


@eloelonapisał(-a)

...problem z smsami Premium... Mam nowy starter, doładowałam go kilka razy po 5 zł, sms wydaje mi się, że dociera. Mam powyłączane wszystkie blokady, te na odbieranie smsów premium również. Moja taryfa to Orange Free.


Nowy starter musi być doładowany chociaż raz na 10 zł (lub więcej) aby działały na nim SMS-y premium.
Doładowanie kilka razy po 5 zł nie aktywuje usług premium.
Sam miałem ten problem - nic nie pomagało - walka przez kilka dni a chatem.

Dopiero czwarty z kolei  konsultant podpowiedział mi to rozwiazanie.
Doładuj raz za 10 zł i wszystko zadziała magicznie. 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z sms Premium

Czy masz raport doręczenia takiego SMS? Próbowałeś użyć innej aplikacji do SMS? Może zwrotka jest w spamie?
Anonim

Nie dotyczy

Problem z sms Premium

Masz nowy starter, może pierwsze połączenie zrób, czasem brak aktywności numeru, blokuje SMS premium, dopytaj dla pewności na czat, czy nie ma na 100% żadnych blokad 😎


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

Problem z sms Premium

Próbowałam z różnych telefonów i niestety ta sama sytuacja. Konsultant twierdzi, że mam wszystko odblokowane. Nie wiem czy ten numer się nadaje w ogóle. Teraz korzystam ze starej Nokii i mam szczegóły dostarczenia wiadomości niedostępne, ale zielony ptaszek że wysłano. 

Anonim

Nie dotyczy

Problem z sms Premium

@eloelo  może sim karta, ma jakiś feler, bo skoro SMS wychodzi, to powinien być dostarczony, tym bardziej że sprawdzane na innym telefonie.  Wymień kartę SIM. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

Problem z sms Premium

Normalne smsy przychodzą na ten numer☹️, wszystkie oprócz sms premium. Czy w tej sytuacji też jest możliwe, że jest coś nie tak z kartą?  

Anonim

Nie dotyczy

Problem z sms Premium

@eloelo  może ten numer nie przyjmuje SMS premium, bez większej ilości danych, to ja nie pomogę, bo myślałem że coś chcesz aktywować czy opłacić. Typowe numery premium nie przyjmują zwykłych SMS, tylko polecenia. By SMS premium zadziałał tekst musi być poprawny, może to twoje problemy, nie wina sim karty czy telefonu. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z sms Premium

A to nie sms z kodem z nałęczowianki?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

Problem z sms Premium

tak 🙂 chciałam wziąć udział w loterii


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z sms Premium

Screenshot_20201019_235005_com.google.android.apps.messaging.jpg

 u mnie hula

 

Musisz zrobić zgłoszenie techniczne na infolinii Orange podając min 3 przykłady. To musi trafić na tzw drugą linię.