Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z rejestracją prepaid przez SMS


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Problem z rejestracją prepaid przez SMS

Mam problem z dorejestowaniem do obecnego prepaida, nowego startera "Wybierz swój nr".

Przez cały tydzień, codziennie próbuję wysyłać zlecenia i ciągle nie rejestruje.

Problem polega na tym, iż po wysłaniu z nowego startera SMSa na 80280 z nr obecnego prepaida, dostaje sms, aby odesłać TAK na 80270 i po tym odesłaniu nie przychodzi już nic więcej. Po jakimś czasie próbuję drugi raz odesłać TAK i przychodzi SMS " Zlecenie nie może zostać przyjęte".

Próbowałem już na zmianę wysyłać smsy i ciągle to samo. Konsultanci na czacie są bardzo pomocni i służą pomocą proponują różne rozwiązania, ale dalej nie działa i sami są zaskoczeni. Zgłoszono reklamację, ale dział techniczny zdawkowo odpisał, że nie mogę zarejestrować, bo wysyłam za dużo zleceń w krótkim czasie, to jest żałosne, bo ponowne próby podejmuje jak po dłuższym czasie nic nie przychodzi zwrotnego.

 W tamtym roku działało to prawidłowo, a cały proces trwał niespełna 4 minuty,  a teraz nie umieją nawet tego naprawić. Jestem ponad tydzień bez aktywnego startera oraz z zamrożonymi środkami na nim. Kupiłem drugi, aby wyeliminować błąd startera, ale nadal ten sam problem.

Czy ma ktoś też takie problemy z dorejestrowaniem przez sms?

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32461
  • 36904
  • 1372

Problem z rejestracją prepaid przez SMS

Skontaktuj się z BOK http://orange.pl/kontakt

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Problem z rejestracją prepaid przez SMS


Piotrekk85 napisał(-a):
Skontaktuj się z BOK http://orange.pl/kontakt

Kontaktowałem się codziennie, pierwsze zlecenie było utworzone 1 lipca dzwoniąc na BOK, potem kolejne przez maile i doradców z czata. Liczyłem na eliminacje problemu, ale opiekun sprawy, odpisał takiego zdawkowego maila, że aż ręcę opadły. Problemu nie usunęli, a przyczynę podali śmiechu wartą, że to ja za dużo zleceń wysyłam, ale przecież jakby działało prawidłowo, to już po pierwszym SMSie przyszło by wszystko.

 Na czacie doradcy są bardzo pomocni, empatyczni, dlatego ponownie utworzyli zlecenie z wysokim priorytetem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32461
  • 36904
  • 1372

Problem z rejestracją prepaid przez SMS

Niestety są pewne limity jeśli robisz to wiele razy w krótkim okresie czasu.